Weekendowa Bozz Blitz Bonanza

1 minuta czytania

Do końca Festiwalu Czterech Wiatrów w "Guild Wars 2" jeszcze kilka dni, ale w ten weekend ArenaNet przygotowała specjalny event dla wszystkich, którzy wciąż szlachtują kolejnych przeciwników w Crown Pavilion. Przygotujcie się na walkę z czasem w ramach Bozz Blitz Bonanza.

guild wars 2

Festiwal Czterech Wiatrów to oczywiście wyścigi, zbieranie kryształków, ale także zabawa w Crown Pavilion, gdzie pod czujnym okiem królowej Jennah trwa walka z bossami, którzy zajmują swój kawałek namiotu. Wydawca postanowił skłonić nas do wysiłku, bowiem w ten weekend rusza Bozz Blitz Bonanza, czyli swoiste święto tych, którzy chcą zabić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie.

Nie chodzi tutaj o zwykłych, szeregowych żołnierzy, ale rzecz jasna bossów. Cel jest prosty – zabić ich w sztuce 5000 nim upłynie czas. Rzecz jasna nie dokonamy tego w pojedynkę, zaś każdy z graczy, którzy pomoże w zabiciu chociażby jednego z nich, także może liczyć na nagrodę. Za nasz wysiłek zgarniemy Celebration Boosters oraz skrzynki Zephyrite Supply Boxes.

Cała zabawa potrwa od 10 do 13 sierpnia w Crown Pavilion, który znajduje się w zachodniej części stolicy Kryty – Divinity's Reach.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...