Halloween powraca do Guild Wars 2

1 minuta czytania

Halloween coraz bliżej, zaś zgodnie z zapowiedziami od dziś możemy ponownie wypróbować wszelkie atrakcje, jakie przygotowali twórcy sieciowego "Guild Wars 2". Czy krótko po premierze drugiego rozszerzenia możemy w ogóle liczyć na jakieś nowości?

guild wars 2

Poprzednie lata nie rozpieszczały graczy w okolicach Halloween. Wciąż te same atrakcje i nieliczne nowe przedmioty były jedynie tłem do niemal nieskończonego uganiania się po labiryncie, dzięki czemu mogliśmy liczyć na spory zastrzyk gotówki. Tym razem także będziemy zbierać specjalne torebki i przysmaki, ale najnowszy patch to nie tylko zmiana dekoracji centrum Lwich Wrót.

Poza standardową zawartością, która poprawia niedoróbki drugiego dodatku, możemy także ponownie zaopatrzyć się w specjalne stroje oraz skrzydła. Co więcej, nie zapomniano o mountach i także dla nich przygotowano specjalne kostiumy.

guild wars 2

Nie zapomniano także o "skrzynkach" Black Lion, w których możemy natrafić na specjalny strój i hełm samego Balthazara. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji wypróbować Halloween w "Guild Wars 2", to nowa zawartość powinna ten stan rzeczy zmienić.

Komentarze

0
·
Wygląda to bardzo obiecująco

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...