Premierowy trailer Path of Fire

1 minuta czytania

Fani sieciowego "Guild Wars 2 odliczają dni do 22 września, podczas gdy twórcy gry dotrzymali słowa i ujawnili dzisiaj premierowy trailer drugiego rozszerzenia, czyli "Path of Fire". Czy warto kierować się nostalgią i powrócić do pełnej niebezpieczeństw Elony?

guild wars 2 path of fire

ArenaNet trzyma się ściśle przedpremierowego rozkładu, więc po weekendach z beta testami oraz kilku materiałach przypominających minione wydarzenia przyszła pora na premierowy zwiastun. Trailer, jak to z tego typu materiałami bywa, został wypchany różnego rodzaju zawartością, ale wszystko zmontowano tak, by nie zdradzić żadnej fabuły.

Dla nikogo jednak nie powinno być już tajemnicą, że naszym nemezis będzie sam Balthazar. Bóg Wojny pragnie śmierci wszystkich smoków, lecz nie czyni tego z pobudek czysto altruistycznych. Interesuje go jedynie moc, którą zyska, nie bacząc na to, że po śmierci gadów przyszłość świata nie maluje się w jasnych barwach.

Twórcy gry mocno promują nowy typ poruszania się, czyli grzbiet czterech stworzeń. Nie zabrakło także ładnych widoczków oraz bardzo pobieżnego przedstawienia nowych specjalizacji dla obecnych klas postaci. Twórcy zachęcają do sięgnięcia po portfele, bowiem do 22 września możecie zakupić dodatek w ramach preorderu, który zawiera m.in strój Słonecznych Włóczni, dodatkowy slot na postać czy też wejściówkę do nowej lokacji.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...