Nadchodzi darmowy weekend z Path of Fire

1 minuta czytania

Chociaż do wrześniowej premiery jeszcze daleko, to studio Arena Net zaprasza do udziału w weekendowych testach nadchodzącego drugiego dodatku do sieciowego "Guild Wars 2", czyli "Path of Fire". Co ciekawego czeka nas na nowych obszarach kontynentu?

guild wars 2 path of fire

Chociaż pogoda za oknem dla większej części Polski doskonale pasuje do tytułu, to mimo wszystko warto w najbliższy weekend zasiąść przed monitorem, dzięki czemu poznamy lepiej Kryształową Oazę. To będzie zupełnie nowa mapa nadchodzącego rozszerzenia "Path of Fire", którą przemierzymy na grzbiecie raptora. Ten zupełnie nowy system podróżowania oraz dodatkowe skałki to nie jedyne atrakcje, jakie przygotowało studio Arena Net.

Przede wszystkim poznamy też pierwszy rozdział fabuły, w której ruszymy śladami Balthazara. Wielu na pewno zasmuci fakt, że do testowania nie oddano nam nowych specjalizacji. Póki co przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale twórcy zapowiadają, że tak się stanie, jednak wykorzystamy je jedynie w trybach PvP oraz WvW.

Zapisy do testów odbywają się na głównej stronie gry. Przypominamy, że testy rozpoczną się 11 sierpnia i potrwają przez dwa dni, czyli do niedzieli. Jeszcze nie znamy dokładnych godzin, ale na pewno poznamy je jutro.

Komentarze

0
·
Macie błąd w newsie, nazwa dodatku to "Path of Fire" a nie "Path of Exile"
0
·
Err... komuś się gry pomyliły, acz tylko częściowo. W każdym razie "Path of Exile" to nie ten tytuł
0
·
Ano grałem przed pisaniem, mea culpa. Poprawione, dzięki za czujność

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...