Guild Wars 2

Nadchodzi darmowy weekend z Path of Fire

Autor: Wojciech "Courun Yauntyrr" Kominek · Opublikowano: czwartek, 10 sierpnia 2017

Chociaż do wrześniowej premiery jeszcze daleko, to studio Arena Net zaprasza do udziału w weekendowych testach nadchodzącego drugiego dodatku do sieciowego "Guild Wars 2", czyli "Path of Fire". Co ciekawego czeka nas na nowych obszarach kontynentu?

guild wars 2 path of fire

Chociaż pogoda za oknem dla większej części Polski doskonale pasuje do tytułu, to mimo wszystko warto w najbliższy weekend zasiąść przed monitorem, dzięki czemu poznamy lepiej Kryształową Oazę. To będzie zupełnie nowa mapa nadchodzącego rozszerzenia "Path of Fire", którą przemierzymy na grzbiecie raptora. Ten zupełnie nowy system podróżowania oraz dodatkowe skałki to nie jedyne atrakcje, jakie przygotowało studio Arena Net.

Przede wszystkim poznamy też pierwszy rozdział fabuły, w której ruszymy śladami Balthazara. Wielu na pewno zasmuci fakt, że do testowania nie oddano nam nowych specjalizacji. Póki co przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale twórcy zapowiadają, że tak się stanie, jednak wykorzystamy je jedynie w trybach PvP oraz WvW.

Zapisy do testów odbywają się na głównej stronie gry. Przypominamy, że testy rozpoczną się 11 sierpnia i potrwają przez dwa dni, czyli do niedzieli. Jeszcze nie znamy dokładnych godzin, ale na pewno poznamy je jutro.

Komentarze

Gość_Hiusku* · czwartek, 10 sierpnia 2017, 20:59
0
Macie błąd w newsie, nazwa dodatku to "Path of Fire" a nie "Path of Exile"
Gość_Wizu* · czwartek, 10 sierpnia 2017, 21:01
0
Err... komuś się gry pomyliły, acz tylko częściowo. W każdym razie "Path of Exile" to nie ten tytuł
Courun Yauntyrr · czwartek, 10 sierpnia 2017, 21:06
0
Ano grałem przed pisaniem, mea culpa. Poprawione, dzięki za czujność

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...