Path of Fire drugim dodatkiem do Guild Wars 2

1 minuta czytania

Zgodnie z zapowiedziami, ujawniono drugi dodatek do sieciowego "Guild Wars". Będzie on nosił nazwę "Path of Fire" i zabierze nas na Kryształową Pustynię, gdzie będziemy ścigać pewnego zbuntowanego boga. Na tym jednak lista nowych elementów wcale się nie kończy.

guild wars 2,guild wars 2 path of fire

Chyba nie ma co bać się spoilerów, bowiem oficjalne grafiki nie pozostawiają wątpliwości, iż ruszymy w pościg za samym Balthazarem, który ujawnił się pod koniec trzeciego sezonu Living Story. To właśnie zaraz po tych wydarzeniach ma rozgrywać się fabuła "Path of Fire", stanowiąc naturalny pomost między trzecią a planowaną czwartą serią Żyjącej Opowieści. Sam dodatek zaoferuje nam także sporo zmian w samej rozgrywce.

W swoje ręce dostaniemy w końcu środki transportu indywidualnego, więc spodziewajmy się dużo większych map niż do tej pory. Przemierzać je będzie dotychczasowa liczba klas postaci oraz ras, co pewnie przyjmą ze smutkiem wszyscy ci, którzy liczyli na nowe profesje. Na otarcie łez pozostaną nowe specjalizacje elitarne, po jednej dla każdego, dzięki czemu zobaczymy m.in thiefa ze strzelbą czy guardiana dzierżącego topór.

Cała lista nowości została dobrze opisana tutaj, jednak na koniec pozostawiam najsmutniejszą wiadomość. Premiera co prawda jeszcze w te wakacje, bowiem wyznaczono ją na 22 września, jednak pościg za Balthazarem nie będzie tani. Najzwyklejsza wersja to wydatek rzędu 29.99 USD, jednak jeśli zależy wam na bonusowym stroju Słonecznych Włóczni, tytule, nowym mini oraz paru drobnostkach, to możecie przelać na konto wydawcy skromne $79.99 USD.

Komentarze

0
·
Zagram na pewno. HoT wypadł bardzo dobrze, więc i o drugi pełnoprawny dodatek jestem spokojny.
0
·
Bardzo, bardzo lubiłem pierwszą Guild Wars, w drugą nigdy nie miałem okazji pograć. Może to dobry moment

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...