Trailer One Path Ends

1 minuta czytania

Twórcy sieciowego "Guild Wars 2" przygotowali trailer szóstej i zarazem finałowej darmowej aktualizacji w ramach trzeciego sezonu Living Story. Wygląda na to, że do walki ze zbuntowanym bogiem staniemy ramię w ramię z nieoczekiwanymi sojusznikami.

guild wars 2

One Path Ends zadebiutuje już 25 lipca. Wtedy też poznamy zakończenie przygody w ramach trzeciego sezonu Żyjącej Opowieści. To jednak nie koniec niespodzianek, bowiem twórcy zapowiedzieli pojawienie się nowego Fractala, który także stanie się dostępny już w następny wtorek. Opublikowany dziś trailer może dawać w tym temacie pewne wskazówki.

Podobnie jak poprzednie trailery Living Story, nie zobaczymy niczego, co może popsuć nam zabawę. Fani szybko wychwycili statuę Abaddona, więc być może AN powróci do tematyki fractala poświęconego bogowi, którego zabiliśmy w pierwszej odsłonie serii.

Możemy także spodziewać się nieoczekiwanych sojuszy i być może dawne animozje zostaną odłożone na czas walki z pewnym bogiem ludzkiej rasy. Czy teraz pozostaje czekać na zapowiedź drugiego dodatku?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...