dziki_lad

Wiosenny Kwartalny Update już w Guild Wars 2

2 minuty czytania

Jak zapowiadaliśmy, wczoraj twórcy "Guild Wars 2" wypuścili kolejny Kwartalny Update – wiosenny. Tym razem postawiono na zmiany w nowych mapach, dodanych wraz z "GW2: Heart of Thorns", co więcej, każdy kto zakupił dodatek otrzyma jednorazowy booster, pozwalający na błyskawiczne zdobycie 80 poziomu. Wiele zmian dotknęło także tryb WvW i system LFG.

spring update

Mapy Serca Maguumy, według zapowiedzi ArenaNet, mają teraz dostarczać dużo więcej zabawy przy eksploracji. Odsunięto siły Mordremotha od ważniejszych waypointów, tak, aby przemierzanie ich solo nie nastręczało aż tylu trudności. Zmieniono także strukturę nagród, teraz powinniśmy otrzymywać je częściej, a także móc bardziej kontrolować to, jak spędzamy czas w Sercu Maguumy.

spring update

Z kolei wspomniany booster pomoże wszystkim nowym graczom szybko dostać się do Mordremotha, bez spędzania godzin na levelowaniu postaci. Ponad to kiedy już przetestujemy nową postać, uzyskamy dostęp do 80-poziomowego ekwipunku dla wybranej klasy.

System LFG (Looking For Group) został rozbudowany o narzędzie, pozwalające teraz na wyszukiwanie grup większych niż party, np. do wspólnych raidów.

spring update

Nieco większe zmiany dotknęły nareszcie tryb WvW, czyli World versus World, pozwalający na współzawodniczenie między serwerami. Tutaj także zmieniono strukturę nagradzania – pod mapą pojawiły się niewielkie paski z paskami postępu nagród, które będą się wypełniać wraz z ze zdobywaniem kolejnych punktów na mapie. Podobnie jak w przypadku map z PvE. W zdobytych dzięki temu skrzynek wyciągniemy nie tylko Tomes of Knoledge, ale także m.in. materiały do craftingu, czy skiny (w tym całkiem nowy zestaw Triumphant, który będzie można zdobyć jedynie w WvW).

Drobniejsze zmiany dotknęły także Daily Achievements oraz otrzymywane za nie nagrody – za ich wykonanie otrzymamy złoto! Pojawił się również nowy legendarny krótki łuk oraz Fractalny element na plecy. Parę niewielkich ulepszeń dotknęło także PvP. Aby zapoznać się dokładniej ze wszystkimi zmianami sprawdźcie release note.

spring update

Źródło: www.guildwars2.com

Komentarze

0
·
Zmiany głównie w sposobie nagradzania graczy, ale całkiem sensowne i szkoda że tak późno wprowadzone. W szczególności dodanie ich w WvW jest moim zdaniem sensownym rozwiązaniem, trochę bardziej to motywuje do tego typu rozgrywki.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...