dziki_lad

Pierwszy kwartalny update w Guild Wars 2

1 minuta czytania

Zgodnie z obietnicą twórców dzisiaj pojawiła się pierwsza kwartalna aktualizacja w "Guild Wars 2". Co w niej czeka?

shatterer

Przede wszystkim szybowanie w Centralnej Tyrii oraz całkiem nowa walka z Shattererem! Jeżeli odblokowaliście już Glinding Mastery w dodatku Heart of Throns, czyli możliwość szybowania na lotni, teraz będziecie mogli się nim cieszyć również na innych mapach. To całkiem nowa droga eksploracji znanych już map. Czeka także nowy, wzmocniony i nieco bardziej doświadczony Shatterer.

guild wars 2, heart of thorns

Jest jednak także szereg drobnych zmian. Zajrzyjcie do Crown Pavilion w Divinity’s Reach, aby powitać nowy rok księżycowy. Pojawiły się także nowe opcje squadów, dzięki którym każdy commander będzie mógł lepiej nawigować swoją grupą oraz całkiem nowy czempion mgieł – Tybalt Leftpaw, który będzie mógł dołączyć do waszej gildii. Warto porozmawiać także z Masterem Brewerem Deschem Metzem w Queensdale’s Eldvin Monastery. Poczęstuje cię wyśmienitym, ręcznie wytwarzanym piwem. Co miesiąc będzie można skosztować nowych smaków, a jeżeli spróbujesz ich wszystkich zostaniesz nagrodzony tytułem, nowym wyglądem plecaka oraz dekoracją do twojego Guild Halla.

guild wars 2

Z zawartością aktualizacji możesz zapoznać się w każdej chwili dzięki darmowej podstawce gry. A jeżeli szukasz kompanów do grania zajrzyj na forum i zgłoś się do Królewskich Lwów, doborowej kompanii poszukiwaczy przygód!

Źródło: www.guildwars2.com

Komentarze

0
·
Latanie w Centralnej Tyrii!!! Tak powinno być od początku.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...