ArenaNet Partner Program – coś dla kreatywnych fanów Guild Wars 2

1 minuta czytania

David Ortiz, Communication Lead na Europę, za pośrednictwem głównej strony "Guild Wars 2" ogłosił nowy program partnerski dla twórców contentu związanego z grą. Jest on adresowany głównie dla osób tworzących filmy na YouTube, ale także cosplay, concept arty i wiele innych form fanowskiej twórczości. Jak deklaruje Ortiz ArenaNet chce wspierać kreatywnych fanów najbardziej jak to możliwe.

guild wars 2

W ramach programu partnerskiego ArenaNet będzie ściśle współpracować z twórcami contentu, aby zapewnić im odpowiednie narzędzia oraz wszelkie możliwe wsparcie. Członkowie programu będą mieli także okazję uczestniczyć w wybranych wydarzeniach i współpracować w przygotowywaniu specjalnych okazji. Aby się zgłosić wystarczy wypełnić odpowiedni formularz.

A jakie warunki powinien spełniać idealny partner ArenaNet?

  • Musi być dość aktywnym twórcą contentu. Nie oznacza to, że musi mieć ogromną popularność czy dużą bazę odbiorców. Zaproszeni są wszyscy – od tych początkujących do już całkiem wprawionych.
  • Musi dostarczyć linka do miejsca, w którym gromadzi swoje twory i gdzie one "żyją". Może to być adres bloga, kanału YouTube, Twitcha, konta na DeviantArcie lub fanpage'a na Facebooku. Wszystko zależy od tego, jaką platformę wybierze.
  • Musi być entuzjastycznie nastawiony do gry. Głównym celem programu jest wypromowanie twórczych fanów, podniesienie ich widoczności, aby inni fajni mogli ich poznać.

To miłe wiedzieć, że społeczność gry jest dla twórców czymś więcej niż dostawcami gotówki. Przypominamy też, że od niedawna możecie dołączyć do gry za darmo, a jeżeli poszukujecie osób do wspólnej zabawy lub kogoś, kto pomoże wam się odnaleźć – zapraszamy do naszej portalowej gildii Królewskie Lwy [GE]!

Źródło: www.guildwars2.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...