bitwa_blizniakow

Będzie remake pierwszej części Fable!

1 minuta czytania

Lawrence „Larry” Hryb z Microsoftu oficjalnie zapowiadał remake HD pierwszej części Fable. Gra, która zdobyła serca wielu fanów na całym świecie, niestety, pojawi się w odświeżonej wersji jedynie na Xbox 360.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Premiera "Fable Anniversary" (taki tytuł otrzymała produkcja od swoich twórców) została wyznaczona na grudzień. Ted Timmins, główny projektant, jest bardzo podekscytowany produkcją, która ma charakteryzować się ulepszoną grafiką, natychmiastowym doczytywaniem się lokacji, nowym interfejsem i osiągnięciami, a także wsparciem dla Xbox SmartGlass. Pojawi się również nowy sposób zapisywania gry, zaś wspomniane osiągnięcia będzie można dostawać także za dokonywane decyzje oraz ich konsekwencje. I na koniec – pojawi się ranking zawierający najlepsze wyniki w wykopywaniu kurczaków!

Komentarze

0
·
Szkoda, że w planach jest tylko wersja na Xboxa, może Microsoft zmieni jeszcze zdanie i wyda uw remake również na inne platformy, Fable to bądź co bądź tytuł rozpoznawalny i wiele osób z chęcią by w niego zagrała w odświeżonej szacie graficznej.
0
·
Kapota. Totalny brak pomysłów, aby robić remake gry sprzed kilku lat, nie wiadomo po co i dlaczego. A sorry zapomniałem, tylko dlatego że Fable III było totalnym (delikatnie mówiąc) niewypałem i jak widać seria umarła na dobre.
0
·
Ta gra nie jest stara...

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...