Dragon Age: Początek - Przebudzenie
dragon age, przebudzenie

Premiera najnowszego dodatku do wielokrotnie nagradzanego "Dragon Age: Początek" zbliża się do nas wielkimi krokami i pachnące pudełka z rozszerzeniem "Przebudzenie" ukażą się na półkach naszych sklepów już za 29 dni. Kanadyjczycy nie są w ciemię bici i skutecznie podgrzewają atmosferę smakowitymi materiałami, które jeszcze bardziej rozpalają emocje i tak już niecierpliwych graczy. Po serii kilkunastosekundowych filmów (które w pełni przetłumaczone możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube), pokrótce obrazujących nam nowe elementy, jakie zadebiutują w dodatku, przyszedł czas na otwarcie oficjalnej strony.

Nie, zdecydowanie tego wydarzenia nie można nazwać falstartem i serwis nie zawiera tylko kilku średnio ciekawych obrazków, lekko przyprószonych zwiastunów oraz nowinek, które mieliśmy okazję poznać już kilka miesięcy temu. Co to, to nie – za to otrzymaliśmy masę naprawdę interesujących smaczków, które powinny zaciekawić każdego fana przygód Szarych Strażników. Jak zostanie ubogacony system rozwoju postaci? Czy spotkamy starych towarzyszy? No i jak, do jasnej-ciasnej, ma się sprawa z naszymi romansami? Teraz już wiemy.

Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Dzieci wesoło wylazły z kokonu...

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ponieważ od dawna nie widzieliście żadnego nowego trailera "Dragon Age: Przebudzenie" prezentujemy Wam czwarty z nich, o podtytule "Dzieci". Owe "dzieci" to kolejna atrakcja czekająca nas w zapowiedzianym dodatku. Będą to bardzo niewychowane dzieci...

Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Dopiero obejrzeliście dwa filmy zapowiadające dodatek do "DA", a my już prezentujemy Wam następny. Tym razem możecie dowiedzieć się trochę o jednym z bohaterów, którego dane nam będzie spotkać w dodatku. Jest nim Anders. Mag. Bardzo nietypowy mag.

Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Informacja prasowa

Epicka przygoda w świecie Szarych Strażników będzie miała swój ciąg dalszy.

Wraz z firmą BioWare mamy przyjemność zapowiedzieć pierwszy oficjalny dodatek do gry Dragon Age™ Początek. Nosi on nazwę Przebudzenie i trafi na rynek już 16 marca w wersji dla komputerów PC oraz konsol PlayStation®3 i Xbox 360®.

dragon age, przebudzenie, dodatekdragon age, przebudzenie, dodatek
Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Pudełkowy dodatek do Dragon Age w marcu?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jeszcze nie ustały echa mówiące o kolejnym DLC dla Dragon Age: Początek, a w sieci pojawiły się plotki na temat większego, pudełkowego rozszerzenia, które zostało ochrzczone nazwą Awakening. W czasie 15 godzin rozgrywki mamy poznać całkowicie nowego bohatera, którego historia rozgrywa się równolegle do wydarzeń z podstawowej kampanii. Dodatkowo akcja rozszerzenia ma jakoś wpływać na wydarzenia przedstawione w pierwszej kampanii.

Rozszerzenie ma się pojawić na pecety oraz konsole Microsoftu i Sony. Jego cena będzie wynosić około 30-40 dolarów. Wkrótce BioWare lub Electronics Arts powinny potwierdzić tę informację.

Wczytywanie...