Dragon Age: Przebudzenie – pierwsze informacje

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Epicka przygoda w świecie Szarych Strażników będzie miała swój ciąg dalszy.

Wraz z firmą BioWare mamy przyjemność zapowiedzieć pierwszy oficjalny dodatek do gry Dragon Age™ Początek. Nosi on nazwę Przebudzenie i trafi na rynek już 16 marca w wersji dla komputerów PC oraz konsol PlayStation®3 i Xbox 360®.

dragon age, przebudzenie, dodatekdragon age, przebudzenie, dodatek

Nadchodzące rozszerzenie zostało zaprojektowane przez ten sam zespół ludzi, który stworzył podstawową wersję gry. Dzięki Przebudzenie gracze będą mieli okazję odwiedzić krainę o nazwie Amaranthine oraz przeżyć w niej epicką przygodę, co ostatecznie doprowadzi do odkrycia tajemnic mrocznych pomiotów. W trakcie wędrówki nie zabraknie konfrontacji z potężnymi przeciwnikami. Wśród nich znajdzie się m.in. nowy gatunek mrocznych pomiotów oraz Piekielny Golem i Widmowy Smok. Przebudzenie wprowadzi także możliwość zmiany dotychczasowych atrybutów prowadzonych postaci. Nie zabraknie również nowych czarów, przedmiotów, specjalizacji i umiejętności, a także zostanie podwyższony maksymalny poziom doświadczenia dla członków drużyny. Ponadto w trakcie zabawy do gracza będzie mogło przyłączyć się pięć nowych postaci. Przygodę z dodatku będzie można rozegrać zarówno już wcześniej stworzonymi postaciami, jak i zebrać zupełnie nową drużynę.

dragon age, przebudzenie, dodatekdragon age, przebudzenie, dodatek

"Dragon Age Początek – Przebudzenie jest dowodem na przywiązanie BioWare do społeczności fanów. Chcemy dostarczyć graczom nową historię poszerzającą ich wiedzę o mrocznym świecie fantasy, który kochają i chcą poznać jeszcze lepiej" – powiedział dr Ray Muzyka, współzałożyciel BioWare i główny menadżer odpowiedzialny za produkty RPG/MMO w Electronic Arts – "Odkrywanie tajemnic i motywacji stojących za działaniami mrocznych pomiotów, pomimo pokonania Arcydemona, będzie niewątpliwie bardzo interesujące dla całej społeczności fanów."

dragon age, przebudzenie, dodatek

Więcej informacji na temat Dragon Age Początek – Przebudzenie znajduje się na oficjalnej stronie www.dragonage.pl oraz na www.ea.pl.

Jak obiecuje dystrybutor, oficjalny zwiastun rozszerzenia pojawi się już jutro.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...