Mag bitewny

2 minuty czytania

mag bitewny, specjalizacja

Wymagania: Poziom 20

Bonus za specjalizację: +2 magia, mała regeneracja zdrowia podczas walki

Niektórzy magowie specjalizują się w zaklęciach, które pozwalają im walczyć na dystans. Magowie bitewni dla odmiany wolą rzucić się w wir bitwy wraz z kompanami, aby widzieć strach w oczach przeciwników. Ich zaklęcia koncentrują się głównie na wspieraniu szans przeżycia rzucającego na polu walki, jak również na kontrolowaniu bezpośredniego otoczenia.

Talenty

Wysysająca Aura

mag bitewny, specjalizacja

Podtrzymywana

Zasięg: Postać

Podtrzymanie: 100

Zmęczenie: 10%

Ponowne użycie: 10 s

Mag bitewny najlepiej radzi sobie w ferworze walki. Ta zdolność tworzy pole wysysające siły życiowe z wrogów i leczące maga, dopóki zaklęcie działa. Z każdym wyssaniem przeciwnika zaklęcie to pochłania niewielką ilość many maga.

Ręka Zimy

mag bitewny, specjalizacja

Włączana

Zasięg: Postać

Koszt użycia: 114

Ponowne użycie: 45 s

Wymagania: Poziom 22

Mag bitewny wyzwala wybuch przenikliwego zimna, raniący wszystkich wrogów wokół, zamrażając tych, którym nie powiedzie się rzut na odporność fizyczną, a spowalniając resztę.

Stoik

mag bitewny, specjalizacja

Bierna

Wymagania: Poziom 25

Mag bitewny nauczył się czerpać siłę z bólu i przekształcać ją w energię, dzięki czemu za każdym razem, gdy odnosi obrażenia, odzyskuje część many.

Chaos Żywiołów

mag bitewny, specjalizacja

Podtrzymywana

Zasięg: Postać

Podtrzymanie: 140

Zmęczenie: 10%

Ponowne użycie: 10 s

Wymagania: Poziom 28

Mag bitewny tworzy pole chaotycznej, wirującej energii, nieustannie zadające pobliskim przeciwnikom obrażenia z różnych żywiołów po kolei, dopóki to zaklęcie działa. Jego wadą jest szybkie zużycie many.

Odblokowywanie

Istnieją dwa sposoby na odblokowanie maga bitewnego. Pierwszym jest kupno stosownego podręcznika za 11 suwerenów od Ambasadorki Cera. Ten sam podręcznik można znaleźć w sali tronowej Twierdzy Czuwania.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...