Oghren

1 minuta czytania

Oghren z Orzammaru jest znany w całym Fereldenie z walki obok Szarego Strażnika, który zatrzymał Piątą Plagę. Niektórzy powiadają, że krasnolud był jego stałym towarzyszem; inni sugerują, iż był jedynie włóczęgą, który po prostu wykorzystał dzielnego bohatera. Jednakowoż wszystkie wersje historii wspólnie zgadzają się co do dwóch istotnych kwestii: Oghren jest bestią na polu bitwy i z łatwością może raczyć się płynami, które powaliłyby słabszego człowieka.

postacie, oghren postacie, oghren

Po tym jak Arcydemon został pokonany, krasnolud ustatkował się ze swoją dawną miłością Felsi i ma z nią dziecko. Ci, którzy go znają, mówią, że był naprawdę szczęśliwy, przynajmniej przez jakiś czas. Jednakże dumny bezkastowiec jest prawdziwym wojownikiem z krwi i kości, a jak on sam lubi mówić: "możesz wyrwać wojownika z walki, ale walki z wojownika – nigdy".

Źródło: dragonage.bioware.com

Komentarze

0
·
U Oghrena jako jedynego pojawia się ciężki orzech do zgryzienia w relacjach z tego powodu, że większość rozmówek dość często może się skończyć odjęciem pkt przyjaźni, a niżeli dodaniem. Ja to rozwiązałem w taki sposób, że wszystkie prezenty przeze mnie nieużyte w podstawce po prostu darowałem Oghrenowi. W samej podstawce zdobywałem pkt przyjaźni u członków drużyny za pomocą rozmów.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...