Dragon Age: Inkwizycja

Co sądzą fani o Dragon Age Tactics?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Czyżby właśnie na Twitterze rozstrzygały się losy serii "Dragon Age" od BioWare? Mark Darrah, czyli jedna z ważniejszych osób w studio, zapytał fanów serii, czy chcieliby zagrać w "Dragon Age Tactics", dając im możliwość odpowiedzi "tak", "nie", "tylko na PC", "tylko na urządzeniach mobilnych". Aktualne wyniki ankiety znajdziecie na obrazu zamieszczonym poniżej.

mark darrah
Dragon Age: Inkwizycja

Dark Horse Comics wydało komiks z uniwersum "Dragon Age" pt. "Magekiller #1", którego autorem jest niejaki Dreg Ruck. Z tej okazji studio BioWare postanowiło oddać w ręce graczy ścieżkę dźwiękową z gry "Dragon Age: Inkwizycja – Intruz", w której skład wchodzi pięć nowych pieśni śpiewanych przez bardkę z produkcji. Zestaw nosi tytuł "Pieśni Świętej Rady" i jest dostępny za darmo tylko do 31 grudnia 2015 roku.

intruz
Dragon Age: Inkwizycja

11 Patch do Dragon Age: Inkwizycja

Dodał: , · Komentarzy: 0

Studio BioWare udostępniło kolejną – jedenastą już – łatkę do gry "Dragon Age: Inkwizycja". Mimo że od premiery minęło już wiele czasu, twórcy cały czas próbują udoskonalić swój produkt i pozbawić go wszelkich błędów. Patch związany jest prawdopodobnie z wydaniem w ostatnich dniach "Inkwizycji" w wersji Game of the Year.

goty inkwizycja

Pełną listę zmian znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Dragon Age: Inkwizycja

Na oficjalnym profilu serii "Dragon Age" na Twitterze pojawiła się informacja, że nabywcy wersji Game of the Year gry "Dragon Age: Inkwizycja" nie znajdą na płycie dodatków "Szczęki Hakkona", "Zstąpienie" oraz "Intruz". Oczywiście nie oznacza to, że nie będą mieli do nich dostępu w ogóle – w końcu minęło by się to z ideą GotY. W pudełku pojawią się kody, które pozwolą na pobranie wspomnianych DLC – zapewne w imię niesprzedawanie gry po jej ukończeniu.

goty inkwizycja

Premiera tego wydania "Dragon Age: Inkwizycja" na PC, PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się 6 października 2015 roku.

Dragon Age: Inkwizycja

Ostatnie DLC do gry "Dragon Age: Inkwizycja" miało swoją premierę już jakiś czas temu – nadchodzi więc edycja Game of the Year tejże produkcji. Electronic Arts poinformowało, że ukaże się ona 6 października na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W jej skład wejdzie oczywiście podstawowa wersja gry oraz wszystkie wydane dodatki DLC.

Czy GotY "Dragon Age: Inkwizycja" trafi też na Xboksa 360 i PlayStation 3? Trudno niestety wyczuć.

Dragon Age: Inkwizycja

Na platformie Origin pojawiła się wersja próbna gry "Dragon Age: Inkwizycja". Wprawdzie tytuł miał swoją premierę w 2014 roku, ale dopiero teraz Electronic Arts i BioWare zdecydowały się na swoistą wersję demonstracyjną. Możecie dzięki niej rozegrać sześć godzin kampanii fabularnej dla jednego gracza, a także otrzymacie nieograniczony dostęp do rozgrywki wieloosobowej.

dragon age: inkwizycja

Oczywiście, jeżeli po zagraniu w demo zdecydujecie się na zakup pełnej wersji, wszystkie wasze osiągnięcia zostaną do niej przeniesione. Nie zapomnijcie też zerknąć do naszej recenzji "Dragon Age: Inkwizycja".

Dragon Age: Inkwizycja

Łupy Qunari jeszcze dziś

Dodał: , · Komentarzy: 1

Dziś zadebiutuje nowe DLC do gry "Dragon Age: Inkwizycja" zatytułowane "Łupy Qunari". Tym razem BioWare nie proponuje nam żadnej dodatkowej przygody, a kolejny zestaw personalizujący naszą Inkwizycję. Otrzymamy w nim dwa komplety unikatowej zbroi, schematy do wykonania uzbrojenia, wierzchowca i tron Qunari. Cena takiego udogodnienia to 17,99 zł (Xbox One), 21 zł (PS4) lub 14,99 zł (PC).

da: inkwizycja
Dragon Age: Inkwizycja

Chłopcy z BioWare zapowiadali, że to jeszcze nie koniec przygody z "Inkwizycją" i wygląda na to, iż tego słowa starają się dotrzymać. Ostatni internetowy kwestionariusz rozsyłany przez Electronic Arts, rozwiewa większość wątpliwości i każe twierdzić, że zbliżające się DLC będzie raczej logiczną kontynuacją głównego wątku fabularnego ostatniej części "Dragon Age" niż typowym mieleniem kotleta, jak to było w przypadku "Szczęk Hakkona".

dragon age, qunari

"Po opanowaniu chaosu w świecie Thedas, Twoim następnym celem będzie określenie przyszłości Inkwizycji. Kotwica na dłoni bohatera nagle zaczyna świecić, emitując magię silnie powiązaną z Pustką. Nagle, z cienia atakują zabójcy. Zaczyna się inwazja wroga. Wygraj wyścig z czasem i powstrzymaj wielkie zło zanim będzie za późno" – sugeruje opis ankiety.

Dragon Age: Inkwizycja

Na platformie Origin pojawiło się nowe DLC do gry "Dragon Age: Inkwizycja". Jest to pakiet "Awarskie łupy", który zawiera zestaw pięciu awarskich wierzchowców, dwie unikatowe zbroje dostępne jako łup oraz nowe schematy. Ci, którzy zdecydują się na zakup, otrzymają również dostęp do nowego wystroju i opcji personalizacji Podniebnej Twierdzy. Czyli mamy powrót do sprzedaży gadżetów, skórek i przedmiotów. Tylko czy oby na to właśnie czekaliśmy?

dragon age: inkwizycja

Rusz do boju na grzbiecie pomalowanych w wojenne barwy rumaków i przenieś do Podniebnej Twierdzy niezłomnego ducha Awarów.

Dragon Age: Inkwizycja

Pierwsze fabularne DLC do "Dragon Age: Inkwizycja" świata raczej nie podbiło, a nawet najwierniejsi fani tego uniwersum byli nim deczko rozczarowani. "Szczęki Hakkona" idealnie wpisywały się w trend dodatków robionych na kolanie oraz niespecjalnie wielkim kosztem. Nie tego oczekiwano po apetycie, jaki rozbudził BioWare.

dragon age inkwizycja

Jednak pierwsze koty za płoty i studio nie zamierza się specjalnie przejmować pierwszą porażką na tym polu. Mike Laidlaw, dyrektor kreatywny serii, spokojnie radzi, aby nie usuwać gry z twardych dysków i zapewnia, że to jeszcze nie koniec fabularnych przygód Inkwizytora w Thedas. Kolejne rozszerzenia są już w drodze, a niedługo usłyszymy o nich co nieco.

I dobrze. Problem z tym, że skoro Geralt teraz dzieli i rządzi, to czy jest na sali ktoś, kto z prawdziwymi wypiekami na twarzy wypatruje tej zawartości?

Wczytywanie...