walizka
Dragon Age: Inkwizycja

Dragon Age 4 dopiero w 2022/2023 roku

Dodał: , · Komentarzy: 0

Podczas odbywającego się ostatnio Electronic Arts Q2 Earnings czyli publicznego przedstawienia osiągniętych wyników finansowych za ostatni kwartał, prezes EA Andrew Wilson odpowiedział na kilka pytań dotyczących marek należących do korporacji. Jedną z nich był bliski naszym sercom "Dragon Age". Wedle jego słów najnowszej części smoczej sagi możemy oczekiwać dopiero po zakończeniu roku podatkowego 2022, czyli najwcześniej po marcu tego roku. Za to Casey Hudson twierdzi, że datę premiery "Dragon Age 4" można określić na początek 2023 roku.

dragon age 4
Dragon Age: Inkwizycja

Nadchodzi nowy Dragon Age

Dodał: , · Komentarzy: 2

I na razie niewiele o nim wiadomo.

dragon age,the dread wolf rises

Wiemy jedynie, że nad nową częścią "Dragon Age" pracowano już od pewnego czasu, że na jej potrzeby stworzono zupełnie nowy zespół złożony z weteranów BioWare i gra oznaczona jest tajemniczym hashtagiem #thedreadwolfrises (przerażający wilk wschodzi). Opublikowano też jej pierwszy teaser.

Dragon Age: Inkwizycja

Kolejna część Dragon Age w drodze?

Dodał: , · Komentarzy: 0

"Dragon Age: Inkwizycja" dawno ograne, a o nowej części serii informacji brak? Czyżby? Na Twitterowym koncie Marka Darraha, producenta ze studia BioWare, pojawił się kilkunastosekundowy materiał wideo, który wydaje się być teaserem kolejnego tytułu z serii.

dragon age: tactics
Dragon Age: Inkwizycja

Co sądzą fani o Dragon Age Tactics?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Czyżby właśnie na Twitterze rozstrzygały się losy serii "Dragon Age" od BioWare? Mark Darrah, czyli jedna z ważniejszych osób w studio, zapytał fanów serii, czy chcieliby zagrać w "Dragon Age Tactics", dając im możliwość odpowiedzi "tak", "nie", "tylko na PC", "tylko na urządzeniach mobilnych". Aktualne wyniki ankiety znajdziecie na obrazu zamieszczonym poniżej.

mark darrah
Dragon Age: Inkwizycja

Dark Horse Comics wydało komiks z uniwersum "Dragon Age" pt. "Magekiller #1", którego autorem jest niejaki Dreg Ruck. Z tej okazji studio BioWare postanowiło oddać w ręce graczy ścieżkę dźwiękową z gry "Dragon Age: Inkwizycja – Intruz", w której skład wchodzi pięć nowych pieśni śpiewanych przez bardkę z produkcji. Zestaw nosi tytuł "Pieśni Świętej Rady" i jest dostępny za darmo tylko do 31 grudnia 2015 roku.

intruz
Dragon Age: Inkwizycja

11 Patch do Dragon Age: Inkwizycja

Dodał: , · Komentarzy: 0

Studio BioWare udostępniło kolejną – jedenastą już – łatkę do gry "Dragon Age: Inkwizycja". Mimo że od premiery minęło już wiele czasu, twórcy cały czas próbują udoskonalić swój produkt i pozbawić go wszelkich błędów. Patch związany jest prawdopodobnie z wydaniem w ostatnich dniach "Inkwizycji" w wersji Game of the Year.

goty inkwizycja

Pełną listę zmian znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Dragon Age: Inkwizycja

Na oficjalnym profilu serii "Dragon Age" na Twitterze pojawiła się informacja, że nabywcy wersji Game of the Year gry "Dragon Age: Inkwizycja" nie znajdą na płycie dodatków "Szczęki Hakkona", "Zstąpienie" oraz "Intruz". Oczywiście nie oznacza to, że nie będą mieli do nich dostępu w ogóle – w końcu minęło by się to z ideą GotY. W pudełku pojawią się kody, które pozwolą na pobranie wspomnianych DLC – zapewne w imię niesprzedawanie gry po jej ukończeniu.

goty inkwizycja

Premiera tego wydania "Dragon Age: Inkwizycja" na PC, PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się 6 października 2015 roku.

Dragon Age: Inkwizycja

Ostatnie DLC do gry "Dragon Age: Inkwizycja" miało swoją premierę już jakiś czas temu – nadchodzi więc edycja Game of the Year tejże produkcji. Electronic Arts poinformowało, że ukaże się ona 6 października na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W jej skład wejdzie oczywiście podstawowa wersja gry oraz wszystkie wydane dodatki DLC.

Czy GotY "Dragon Age: Inkwizycja" trafi też na Xboksa 360 i PlayStation 3? Trudno niestety wyczuć.

Dragon Age: Inkwizycja

Będzie Dragon Age IV? I co ma do tego ostatnie DLC?

Dodała: , · Komentarzy: 6

"Intruz" wyszedł już jakiś czas temu, a razem z nim oficjalnie zakończyła się historia "Dragon Age: Inkwizycja". Jednak nie obawiajcie się, EA i w tym przypadku postanowiła podtrzymać swoją tradycję męczenia kury, której kiedyś zdarzyło się znieść złote jajo. Już przy zapowiedzi wiedzieliśmy, że mogą się w nim pojawić podpowiedzi odnośnie kolejnej odsłony.

dragon age: inkwizycja

Więcej znajdziecie w rozszerzeniu, jednak strzeżcie się spoilerów!

Wczytywanie...