Dragon Age: Inkwizycja

Nadchodzi nowy Dragon Age

Dodał: , · Komentarzy: 2

I na razie niewiele o nim wiadomo.

dragon age,the dread wolf rises

Wiemy jedynie, że nad nową częścią "Dragon Age" pracowano już od pewnego czasu, że na jej potrzeby stworzono zupełnie nowy zespół złożony z weteranów BioWare i gra oznaczona jest tajemniczym hashtagiem #thedreadwolfrises (przerażający wilk wschodzi). Opublikowano też jej pierwszy teaser.

Dragon Age: Inkwizycja

Kolejna część Dragon Age w drodze?

Dodał: , · Komentarzy: 0

"Dragon Age: Inkwizycja" dawno ograne, a o nowej części serii informacji brak? Czyżby? Na Twitterowym koncie Marka Darraha, producenta ze studia BioWare, pojawił się kilkunastosekundowy materiał wideo, który wydaje się być teaserem kolejnego tytułu z serii.

dragon age: tactics
Dragon Age: Inkwizycja

Co sądzą fani o Dragon Age Tactics?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Czyżby właśnie na Twitterze rozstrzygały się losy serii "Dragon Age" od BioWare? Mark Darrah, czyli jedna z ważniejszych osób w studio, zapytał fanów serii, czy chcieliby zagrać w "Dragon Age Tactics", dając im możliwość odpowiedzi "tak", "nie", "tylko na PC", "tylko na urządzeniach mobilnych". Aktualne wyniki ankiety znajdziecie na obrazu zamieszczonym poniżej.

mark darrah
Dragon Age: Inkwizycja

Dark Horse Comics wydało komiks z uniwersum "Dragon Age" pt. "Magekiller #1", którego autorem jest niejaki Dreg Ruck. Z tej okazji studio BioWare postanowiło oddać w ręce graczy ścieżkę dźwiękową z gry "Dragon Age: Inkwizycja – Intruz", w której skład wchodzi pięć nowych pieśni śpiewanych przez bardkę z produkcji. Zestaw nosi tytuł "Pieśni Świętej Rady" i jest dostępny za darmo tylko do 31 grudnia 2015 roku.

intruz
Dragon Age: Inkwizycja

11 Patch do Dragon Age: Inkwizycja

Dodał: , · Komentarzy: 0

Studio BioWare udostępniło kolejną – jedenastą już – łatkę do gry "Dragon Age: Inkwizycja". Mimo że od premiery minęło już wiele czasu, twórcy cały czas próbują udoskonalić swój produkt i pozbawić go wszelkich błędów. Patch związany jest prawdopodobnie z wydaniem w ostatnich dniach "Inkwizycji" w wersji Game of the Year.

goty inkwizycja

Pełną listę zmian znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Dragon Age: Inkwizycja

Na oficjalnym profilu serii "Dragon Age" na Twitterze pojawiła się informacja, że nabywcy wersji Game of the Year gry "Dragon Age: Inkwizycja" nie znajdą na płycie dodatków "Szczęki Hakkona", "Zstąpienie" oraz "Intruz". Oczywiście nie oznacza to, że nie będą mieli do nich dostępu w ogóle – w końcu minęło by się to z ideą GotY. W pudełku pojawią się kody, które pozwolą na pobranie wspomnianych DLC – zapewne w imię niesprzedawanie gry po jej ukończeniu.

goty inkwizycja

Premiera tego wydania "Dragon Age: Inkwizycja" na PC, PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się 6 października 2015 roku.

Dragon Age: Inkwizycja

Ostatnie DLC do gry "Dragon Age: Inkwizycja" miało swoją premierę już jakiś czas temu – nadchodzi więc edycja Game of the Year tejże produkcji. Electronic Arts poinformowało, że ukaże się ona 6 października na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W jej skład wejdzie oczywiście podstawowa wersja gry oraz wszystkie wydane dodatki DLC.

Czy GotY "Dragon Age: Inkwizycja" trafi też na Xboksa 360 i PlayStation 3? Trudno niestety wyczuć.

Dragon Age: Inkwizycja

"Intruz" wyszedł już jakiś czas temu, a razem z nim oficjalnie zakończyła się historia "Dragon Age: Inkwizycja". Jednak nie obawiajcie się, EA i w tym przypadku postanowiła podtrzymać swoją tradycję męczenia kury, której kiedyś zdarzyło się znieść złote jajo. Już przy zapowiedzi wiedzieliśmy, że mogą się w nim pojawić podpowiedzi odnośnie kolejnej odsłony.

dragon age: inkwizycja

Więcej znajdziecie w rozszerzeniu, jednak strzeżcie się spoilerów!

Dragon Age: Inkwizycja

Intruz w Inkwizycji już we wrześniu

Dodał: , · Komentarzy: 1

Znamy już tytuł i zarys kolejnego, a zarazem ostatniego, dużego DLC do gry "Dragon Age: Inkwizycja". Wprawdzie dodatek miał zostać ujawniony dopiero podczas dzisiejszego panelu BioWare na konwencie PAX Prime, ale poprzez pomyłkę i – w efekcie – zbyt wczesną publikację zwiastuna, szczegóły możemy przekazać już teraz. Tytuł rozszerzenia to "Trespasser", czyli "Intruz".

dragon age: inkwizycja
Wczytywanie...