riese
Dragon Age: Inkwizycja

Nadchodzi nowy Dragon Age

Dodał: Mikeal, piątek, 7 grudnia 2018 · Komentarzy: 2

I na razie niewiele o nim wiadomo.

dragon age,the dread wolf rises

Wiemy jedynie, że nad nową częścią "Dragon Age" pracowano już od pewnego czasu, że na jej potrzeby stworzono zupełnie nowy zespół złożony z weteranów BioWare i gra oznaczona jest tajemniczym hashtagiem #thedreadwolfrises (przerażający wilk wschodzi). Opublikowano też jej pierwszy teaser.

"Dragon Age: Inkwizycja" dawno ograne, a o nowej części serii informacji brak? Czyżby? Na Twitterowym koncie Marka Darraha, producenta ze studia BioWare, pojawił się kilkunastosekundowy materiał wideo, który wydaje się być teaserem kolejnego tytułu z serii.

dragon age: tactics

Czyżby właśnie na Twitterze rozstrzygały się losy serii "Dragon Age" od BioWare? Mark Darrah, czyli jedna z ważniejszych osób w studio, zapytał fanów serii, czy chcieliby zagrać w "Dragon Age Tactics", dając im możliwość odpowiedzi "tak", "nie", "tylko na PC", "tylko na urządzeniach mobilnych". Aktualne wyniki ankiety znajdziecie na obrazu zamieszczonym poniżej.

mark darrah

Dark Horse Comics wydało komiks z uniwersum "Dragon Age" pt. "Magekiller #1", którego autorem jest niejaki Dreg Ruck. Z tej okazji studio BioWare postanowiło oddać w ręce graczy ścieżkę dźwiękową z gry "Dragon Age: Inkwizycja – Intruz", w której skład wchodzi pięć nowych pieśni śpiewanych przez bardkę z produkcji. Zestaw nosi tytuł "Pieśni Świętej Rady" i jest dostępny za darmo tylko do 31 grudnia 2015 roku.

intruz
Dragon Age: Inkwizycja

11 Patch do Dragon Age: Inkwizycja

Dodał: Wolvertino, czwartek, 8 października 2015 · Komentarzy: 0

Studio BioWare udostępniło kolejną – jedenastą już – łatkę do gry "Dragon Age: Inkwizycja". Mimo że od premiery minęło już wiele czasu, twórcy cały czas próbują udoskonalić swój produkt i pozbawić go wszelkich błędów. Patch związany jest prawdopodobnie z wydaniem w ostatnich dniach "Inkwizycji" w wersji Game of the Year.

goty inkwizycja

Pełną listę zmian znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Na oficjalnym profilu serii "Dragon Age" na Twitterze pojawiła się informacja, że nabywcy wersji Game of the Year gry "Dragon Age: Inkwizycja" nie znajdą na płycie dodatków "Szczęki Hakkona", "Zstąpienie" oraz "Intruz". Oczywiście nie oznacza to, że nie będą mieli do nich dostępu w ogóle – w końcu minęło by się to z ideą GotY. W pudełku pojawią się kody, które pozwolą na pobranie wspomnianych DLC – zapewne w imię niesprzedawanie gry po jej ukończeniu.

goty inkwizycja

Premiera tego wydania "Dragon Age: Inkwizycja" na PC, PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się 6 października 2015 roku.

Ostatnie DLC do gry "Dragon Age: Inkwizycja" miało swoją premierę już jakiś czas temu – nadchodzi więc edycja Game of the Year tejże produkcji. Electronic Arts poinformowało, że ukaże się ona 6 października na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W jej skład wejdzie oczywiście podstawowa wersja gry oraz wszystkie wydane dodatki DLC.

Czy GotY "Dragon Age: Inkwizycja" trafi też na Xboksa 360 i PlayStation 3? Trudno niestety wyczuć.

"Intruz" wyszedł już jakiś czas temu, a razem z nim oficjalnie zakończyła się historia "Dragon Age: Inkwizycja". Jednak nie obawiajcie się, EA i w tym przypadku postanowiła podtrzymać swoją tradycję męczenia kury, której kiedyś zdarzyło się znieść złote jajo. Już przy zapowiedzi wiedzieliśmy, że mogą się w nim pojawić podpowiedzi odnośnie kolejnej odsłony.

dragon age: inkwizycja

Więcej znajdziecie w rozszerzeniu, jednak strzeżcie się spoilerów!

Zgodnie z zapowiedzią, studio BioWare udostępniło dziś ostatni fabularny dodatek do gry "Dragon Age: Inkwizycja" pt. "Intruz". Rozszerzenie dostępne jest na konsolach Xbox One, a w najbliższym czasie powinno ukazać się także na PlayStation 4 oraz komputerach PC. Podczas zabawy poznamy swoisty epilog historii Inkwizytora.

dragon age: inkwizycja
Dragon Age: Inkwizycja

Intruz w Inkwizycji już we wrześniu

Dodał: Wolvertino, niedziela, 30 sierpnia 2015 · Komentarzy: 1

Znamy już tytuł i zarys kolejnego, a zarazem ostatniego, dużego DLC do gry "Dragon Age: Inkwizycja". Wprawdzie dodatek miał zostać ujawniony dopiero podczas dzisiejszego panelu BioWare na konwencie PAX Prime, ale poprzez pomyłkę i – w efekcie – zbyt wczesną publikację zwiastuna, szczegóły możemy przekazać już teraz. Tytuł rozszerzenia to "Trespasser", czyli "Intruz".

dragon age: inkwizycja
Wczytywanie...