Kolejne tropy związane z nowym DLC do Inkwizycji

1 minuta czytania

Chłopcy z BioWare zapowiadali, że to jeszcze nie koniec przygody z "Inkwizycją" i wygląda na to, iż tego słowa starają się dotrzymać. Ostatni internetowy kwestionariusz rozsyłany przez Electronic Arts, rozwiewa większość wątpliwości i każe twierdzić, że zbliżające się DLC będzie raczej logiczną kontynuacją głównego wątku fabularnego ostatniej części "Dragon Age" niż typowym mieleniem kotleta, jak to było w przypadku "Szczęk Hakkona".

dragon age, qunari

"Po opanowaniu chaosu w świecie Thedas, Twoim następnym celem będzie określenie przyszłości Inkwizycji. Kotwica na dłoni bohatera nagle zaczyna świecić, emitując magię silnie powiązaną z Pustką. Nagle, z cienia atakują zabójcy. Zaczyna się inwazja wroga. Wygraj wyścig z czasem i powstrzymaj wielkie zło zanim będzie za późno" – sugeruje opis ankiety.

Z ciekawych rzeczy – pada określenie "ostatnia przygoda". Intryga ma kręcić się wokół osoby, od której "to wszystko się zaczęło". Mamy też zmierzyć się z armią Qunari oraz zawitać do zupełnie nowych lokacji, także związanych z Pustką (odkryjemy sekrety, dzięki którym jeszcze lepiej zrozumiemy ten świat). Mowa także o świeżym trybie rozgrywki, stanowiącym wyzwanie dla weteranów tytułu.

Oczywiście, pozostaje nam tylko czekać. Tym bardziej, że jak można wywnioskować po formie źródła informacji, tego typu rzeczy MOGĄ, lecz NIE MUSZĄ znaleźć się w finalnej wersji dodatku. Pożyjemy, zobaczymy.

Źródło: forum.bioware.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...