Pakiet przedmiotów Awarskie łupy dostępny w Inkwizycji

1 minuta czytania

Na platformie Origin pojawiło się nowe DLC do gry "Dragon Age: Inkwizycja". Jest to pakiet "Awarskie łupy", który zawiera zestaw pięciu awarskich wierzchowców, dwie unikatowe zbroje dostępne jako łup oraz nowe schematy. Ci, którzy zdecydują się na zakup, otrzymają również dostęp do nowego wystroju i opcji personalizacji Podniebnej Twierdzy. Czyli mamy powrót do sprzedaży gadżetów, skórek i przedmiotów. Tylko czy oby na to właśnie czekaliśmy?

dragon age: inkwizycja

Rusz do boju na grzbiecie pomalowanych w wojenne barwy rumaków i przenieś do Podniebnej Twierdzy niezłomnego ducha Awarów.

Opis ze strony gry: Awarowie to w "Dragon Age: Inkwizycja" groźni wrogowie i potencjalni potężni sojusznicy. Dzięki pakietowi "Awarskie łupy: możesz włączyć elementy ich niepowtarzalnej kultury do swojej Inkwizycji. Spersonalizuj swoją rozgrywkę dzięki nowym łupom, nowym opcjom wystroju Podniebnej Twierdzy oraz zestawowi awarskich wierzchowców, w którego skład wchodzi pięć pomalowanych w wojenne barwy zwierząt!

dragon age: inkwizycja

Pakiet "Awarskie łupy" jest dostępny do pobrania na PC w cenie 14,99zł i na konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 i PlayStation 3 w cenie 17,99zł.

dragon age: inkwizycja

Komentarze

0
·
Okeeeeeeeeeeeeeeyyy...

0
·
Wygląda mi to na strzał w kolano w porównaniu z Wiedźminem.
0
·
Ja mam wrażenie, że mogą sobie strzelić w łeb z armaty, a ludzie i tak z jakichś przyczyn będą ich bronić. Nie chcę wytykać palcami, ale i na GameExe różnica w recenzenckiej punktacji między Inkwizycją a Wiedźminem to tylko jeden punkt. To pewnie sentyment do serii.
0
·
Ale też trzeba przyznać, że punkty od 7-10 to ogromny skok między każdym kolejnym 7 i 8 to noty gier dobrych. Dość ostrożnie rozdaje się już 9. No a 10 to już zupełnie niespotykana sprawa
0
·
Wyrko i pomalowane konie jeeeeeeeeej, serio to RPG czy może Simsy ? Co dalej pakiet firanek ? A może zestaw stylowych dywaników ?
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wolvertino dnia środa, 10 czerwca 2015, 12:39 napisał

Ale też trzeba przyznać, że punkty od 7-10 to ogromny skok między każdym kolejnym


Chcesz powiedzieć, że między 7 a 10 odległość jest większa niż między 0 a 6? OK, zgoda, w końcu siedzimy w fantastyce

Ja tam myślę, że po prostu jesteście zbyt łaskawi i miłosierni, skutkiem czego producenci się rozleniwiają Zgodzę się np., że Wiedźminowi nie można dać 10 (choćby z uwagi na dyskusyjny rozwój postaci), ale w związku z tym niespecjalnie widać jego przewagę na tle innych "RPG-ów stulecia".
0
·
Dokładnie to chciałem powiedzieć Być może każdy ma inne zdanie, ale wg. mnie na noty 0-6 zasługuje wiele gier, często nawet niszowych. Noty 7-8 oznaczają zazwyczaj, że gra jest zrobiona z rozmachem, ma wiele bardzo dobrych rozwiązań (nie można tego odebrać DA:I), ale jednak coś tam poszło ostatecznie nie tak. 9-10 - mistrzostwa - tylko teraz czy zwyczajne czy arcy

Zaznaczam jednak, że takim rozwiązaniem kieruję się ja przy recenzjach - to nie są oficjalne wytyczne GE

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...