Powstanie Dragon Age: Inkwizycja w wersji GotY

1 minuta czytania

Ostatnie DLC do gry "Dragon Age: Inkwizycja" miało swoją premierę już jakiś czas temu – nadchodzi więc edycja Game of the Year tejże produkcji. Electronic Arts poinformowało, że ukaże się ona 6 października na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W jej skład wejdzie oczywiście podstawowa wersja gry oraz wszystkie wydane dodatki DLC.

Czy GotY "Dragon Age: Inkwizycja" trafi też na Xboksa 360 i PlayStation 3? Trudno niestety wyczuć.

Komentarze

1
·
A kto w to jeszcze gra?
0
·
Ludzie z Electronic Arts, by przekonać szefostwo, że warto.
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Thorot dnia wtorek, 22 września 2015, 23:36 napisał

A kto w to jeszcze gra?

Gimby, którzy nie widzieli prawdziwego crpg na oczy
1
·
A co jest niby tym prawdziwym cRPG?
0
·
Np baldur,fallout Źle może napisałem, pełnoprawnym bardziej by pasowało

Generalnie DA I to taki mmo single bardziej
0
·
Generalnie po co komu DA skoro jest wiedźmin .
0
·
Hahah, szkoda tylko, że DA ma zawsze więcej komentarzy niż Wiedźmin

Podoba mi się ten zaczątek rozkminy o tym "czym jest prawdziwe crpg i mmo".
0
·
DA będzie miało zawsze większą fanbazę niż Wiedźmin z tej prostej przyczyny, że "ludzie i narody zaczną działać racjonalnie, kiedy wyczerpią wszystkie inne możliwości". Ja nigdy nie byłem i nie będę zwolennikiem tezy, że lepsze jest to, co podoba się większości i sprzedaje się lepiej. A w ogóle, żeby zacząć dywagować nad tym, co jest lepsze, a co gorsze, należy ustalić system odniesienia, pewne wartości obiektywne, do których będziemy się odnosić.
Natomiast w kwestii rozkminy o prawdziwym crpg i prawdziwym mmo, to napisano o tym już miliony stron i obelg Może się uśmiejecie, ale jest z tym podobnie, jak z definicją literatury. Tak naprawdę każdy normalny teoretyk literatury powie, że - mimo najprzeróżniejszych prób stworzenia zadowalającej definicji - literaturą jest to, co ludzie uważają za literaturę.
W kwestii RPG - Dunio lubi Baldury, ja ich nie trawię. Ja lubię DA2, on go nie trawi. I każdy z nas jest w stanie przytoczyć jakieś sensowne argumenty. Kwestia gustu. Istnieją na świecie podobno ludzie, których znudziła fabuła pierwszego Wiedźmina i ja tego nie pojmuję. Są też tacy, którzy zachwycają się Skyrimem, i tego nie pojmuję tym bardziej.
A MMO to już w ogóle odrębna sprawa. Też kiedyś wydawało mi się, że MMO to gra, w której gołe mangowate baby w fetyszystycznych resztkach garderoby rozwalają miliony potworków, żeby ich siekacze zanieść zleceniodawcy. No ale jest SWTOR - gdzie teoretycznie postawiono na fabułę i wszystkie rozmowy są dubbingowane (co nie zmienia faktu, że wszystkie zadania poboczne są okropnie nudne). Jest i GW2, w którym fabuła może i jest niespecjalnie rozbudowana, ale nawet zadania poboczne z serduszkami potrafią pozytywnie zaskoczyć (i nie trzeba być wyczynowym Koreańczykiem, żeby samodzielnie poradzić sobie w rozgrywce PvE).
Reasumując - gry nie dzielą się na prawdziwe i nieprawdziwe cRPG, tylko na dobre i złe. DAI jest zdecydowanie w tej drugiej grupie
0
·
Zasadnicze pytanie do ciebie Daimonion. Co wedlug ciebie znaczy klasyczny RPG? Bo teraz ciagle sie slyszy ze gra ma jakies elementy rpg. Bo wiesz, rpg rpgowi nie rowny

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...