Ostatni Pixel od dzisiaj w sprzedaży

1 minuta czytania

pixel

Choć pierwotnie ostatni numer magazynu "Pixel" miał ukazać się jeszcze w starym roku, to redakcja postanowiła trochę poczekać, co tłumaczono niespodziewanym dodatkiem w postaci raportu o polskiej branży gamedev. Od dziś możemy już nabyć nowego "Pixela", który co prawda znika z rynku, jednak wydawca podkreśla, że decyzja jest podyktowana ceną papieru a nie spadkiem zainteresowania wśród czytelników. Nie przekreśla też szans na ewentualny powrót.

Sam byłem świadkiem końca kilku magazynów o grach video, wśród których wspomnę chociażby takie tytuły jak "Play", "Click" czy "Komputer Świat GRY". Za każdym razem słyszeliśmy, że to nie definitywny koniec, bowiem wciąż miały istnieć fora, strony oraz grupy w ramach serwisów społecznościowych. Tym trudniej uwierzyć w reaktywację "Pixela", który nie poszedł drogą "CD-Action" i nie zdobył odpowiednio wcześniej strategicznego inwestora.

pixel

Póki co pozostaje nam 84 numer, wyceniony na 29,99 PLN i liczący sobie 148 stron. Do tego należy dodać wspomniany raport o polskiej branże gamedev, gdzie znajdziemy sporo wywiadów oraz cennych informacji dla miłośników pracy w tej gałęzi lub są po prostu ciekawi tego, jak wygląda tworzenie oraz wydawanie gier w kraju nad Wisłą. Na osłodę dostaniemy też kartkę z wybranymi okładkami "Pixela" oraz podpisami członków ekipy.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...