Game Exe

75. rocznica urodzin Mrocznego Rycerza ciągnąć się bedzie przez cały tydzień. Tydzień z Batmanem. Nie dziwi więc, że wiekowy jubilat zaczął trochę słabować, już wczoraj nie czuł się za dobrze, a dziś jest nim wręcz tragicznie. Dostał bowiem "Batmanem i Robinem". Ale spokojnie, Nolan z respiratorem jest już w drodze.

batman i robin, symbol

Niestety i z Batmanem z serii Arkham też nie jest dobrze, o czym mogą przekonać się czytelnicy recenzji DLC do Batman: Arkham Origins – Initiation.

Książki fantastyczne
pdo, okladka "Pierwszy dotyk ognia" to pierwszy tom serii "Nocny książę", autorstwa Jeaniene Frost, amerykańskiej mistrzyni urban fantasy. Seria osadzona jest w dobrze znanym polskim czytelnikom świecie Nocnej Łowczyni, opowiadająca o Vladzie i nowej postaci – Leili.

Kiedy tragiczny wypadek pokrył jej ciało bliznami i zniszczył jej marzenia, Leila nie wyobrażała sobie nawet, że najgorsze jeszcze ją czeka. Zyskała jednak przerażającą moc, która pozwala jej przewodzić elektryczność i w jednej chwili poznać najczarniejsze tajemnice każdej osoby, jakiej dotknie. Leila jest skazana na samotne życie… Lecz wtedy zostaje porwana przez nocne stwory i w potrzebie musi telepatycznie wezwać najbardziej niesławnego wampira na świecie...

Książki fantastyczne

Zapraszam Was do przeczytania recenzji szóstej już części "Kronik Żelaznego Druida", których twórcą jest Kevin Hearne. Zatytułowany Kronika wykrakanej śmierci, bogaty w bonusowe opowiadanie "Dwa kruki i (jedna) wrona)" z pewnością kusi zawartością. Jeśli jednak zastanawiacie się jeszcze nad kupnem bądź macie ochotę porównywać z kimś swoją opinię, odsyłam Was do mojego tekstu rozpoczynającego się od... zachwalania Z Archiwum X.

kronika wykrakanej śmierci

Pamiętacie serial „Z Archiwum X”? Produkcja opowiadająca o intrygujących śledztwach agentów Mulder i Scully, dotyczących paranormalnych zdarzeń, wyrosła na hit lat '90. Do dziś ma miliony wielbicieli na całym świecie, a ja sam stosunkowo niedawno postanowiłem sobie ją odświeżyć. Impulsem do tego okazał się nowy tom „Kronik Żelaznego Druida” zatytułowany „Kronika wykrakanej śmierci”. Jedna z kolejnych interesujących myśli bohatera dotyczyła właśnie „Z Archiwum X”. Tak mnie ujęła, że zapragnąłem znów zobaczyć Duchovnego, szukającego prawdy „ukrytej gdzieś tam”. A przede wszystkim znowu obejrzeć niesamowicie klimatyczne intro.

Czytaj dalej...

Filmy fantastyczne

W zeszłym roku pojawiła się oficjalna informacja, że pojawi się filmowa adaptacja gry World of Warcraft, której premierę zapowiedziano wówczas na 18 grudnia 2015 roku. Okazuje się jednak, że data ta przesunie się i to dosyć znacznie.

world of warcraft

W wywiadzie dla serwisu Crave Online, prezes wytwórni Legendary Pictures, Thomas Tull, wyjaśnia, skąd wzięły się opóźnienia i ile potrwają. Zapraszam do rozwinięcia, gdzie znajdziecie nieco więcej informacji na ten temat.

Filmy fantastyczne

Power Rangers powrócą do kin

Dodał: , · Komentarzy: 5

Sensacja jakich mało. Słynni Power Rangers, którzy do dziś są wyświetlani w telewizji, a kolejne sezony są w trakcie realizacji, powrócą do kin. Produkcja ma być świetnym aktorskim widowiskiem na miarę Hollywood, ale nie da się ukryć, że słowa "świetny", "kinowy" i "Power Rangers" brzmią raczej jak oksymoron.

power rangers
Game Exe

Dzień trzeci Tygodnia z Batmanem otwiera nam recenzja filmu "Batman Forever". Po wykopaniu ze stołka reżyserskiego Tima Burona, Joe Schumacher miał pogodzić mrok postaci z oczekiwaniami wytwórni Warner Bros. Co z tego wyszło – przeczytacie w recenzji.

batman forever, logo

Przyszła też kolej na część trzecią innego batmańskiego cyklu, tym razem growego. Mowa oczywiście o marce "Arkham". Czy inny producent dał radę sprostać wygórowanym oczekiwaniom jakie postawiły przed nim dwie, kultowe już, produkcje Rocksteady Studios? Po odpowiedź zapraszam do tekstu Couruna – recenzji "Batman: Arkham Origins".

King's Bounty: Mroczna Siła

Informacja prasowa

07.05.2014, Warszawa – Cenega, oficjalny partner firmy 1C Company w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła nowa odsłona kultowej serii gier strategicznych z elementami RPG pt. King's Bounty: Mroczna Siła. Tytuł ukaże się latem br. w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PC z Windows. Za lokalizację odpowiada firma QLOC S.A.

king's bounty: mroczna siła, logo

Nadszedł czas, aby przejść na mroczną stronę. Wybierz się w podróż do nieznanych części Teany i po raz pierwszy w historii serii wybierz nie tylko klasę, ale i rasę swojego bohatera – orka wojownika, demonicę paladyna lub wampira maga!

Game Exe

75. rocznica urodzin Mrocznego Rycerza to nie lada gratka dla każdego fana tej postaci. Batman, bohater, który już dawno przestał być postacią tylko komiksową i przeniósł się z dużym sukcesem i do innych mediów, stając się jedną z ikon popkultury jako takiej, zawładnął nie tylko nocą spowijającą miasto Gotham w cieniu zbrodni i występku lecz również i naszym portalem. Tydzień z Batmanem trwa w najlepsze, zatem i dzień dzisiejszy również obfitować będzie w atrakcje.

batman returns, logo

Wczoraj mieliście okazję zapoznać się z recenzją pierwszego z dwóch Batmanów Tima Burtona. Dziś, idąc za ciosem, zapraszam do lektury tekstu traktującego o drugiej części, "Powrocie Batmana", który sporządził dla was własną fanowsko-krytyczną rączką Hassan'.

Wczytywanie...