EVE Online

EVE Online świętuje 4 urodziny

Dodał: , · Komentarzy: 0

Tym razem parę słów w trochę w klimatach odbiegających od kanonu naszego serwisu. Na chwilę porzucamy świat paskudnych elfów, smoków do ratowania, księżniczek do ukatrupienia i przenosimy się w przestrzeń międzygalaktyczną. Przestrzeń tętniącą życiem i niekończącymi się walkami. EVE Online – mmorpg w klimatach kosmicznych – świętuje swoje czwarte urodziny. Być może jest to świetna okazja do tego by zainteresować się tym tytułem? Ułatwiamy Wam sprawę podając kilka linków:

Faerun

Wieści z krainy Faerunu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Niemalże zniszczona przez duergary karczma powoli powraca do stanu sprzed walki. Niestety wspomnienie zbezczeszczonego święta Zielonych Traw pozostanie w pamięci wielu. Tego jakże radosnego dnia przelała się krew niewinnych. Brzdęk stali, krzyki i wybuchy do dziś nawiedzają w koszmarach dzielnych obrońców oberży, wybijając ich ze snu. Jednakże mieszkańcy nie starają się wypędzić pozostałych duergarów. Krasnoludy spokojnie prowadzą swój sklepik, oszukując kolejnych kupców i przyglądając się zaaferowanym ludziom na placu przed mównicą...

Inne

Cenega – I urodziny serii Kolekcja Klasyki

Dodał: , · Komentarzy: 1

Już niedługo pierwsza rocznica istnienia na rynku serii "Kolekcja Klasyki" wydawanej przez Cenegę w cenie 24.90 PLN. Co dostaniemy z tej okazji? Firma ujawniła na razie dwie z trzech atrakcji. Pierwszą z nich będzie... smycz.

Smycz jest w kolorze pudełek z nadrukowanymi logotypami, szeroka na 2 centymetry. Dla Twojej wygody wyposażyliśmy ją w metalowy uchwyt, na którym zawiesisz, co tylko Ci przyjdzie do głowy. Dzięki takiemu gadżetowi pokażesz swoim znajomym i całemu światu, że jesteś prawdziwym graczem!

Age of Conan: Hyborian Adventures

Age of Conan na G4

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie nadchodzącej wielkimi krokami gry Age of Conan: Hyborian Adventures pojawiła się informacja, iż w jednym z największych programów telewizyjnych o grach – G4 – można było obejrzeć filmik właśnie z tej produkcji. Jest on dostępny między innymi na You Tube-ie. Oczywiście program jest w języku angielskim.

Opowiadania

Opowiadanie – MISINTERPRETATION

Dodał: , · Komentarzy: 0

"Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak często ludzie zapominają o rzeczach najprostszych. W pogoni za sukcesem, walką, pieniędzmi i źle pojmowanym szczęściem stają się nieczuli na otaczający nas świat. Jednak ktoś postarał się to zmienić.

Słońce i gwiazdy zniknęły 12 maja, a Ziemię otoczył nieprzenikniony całun ciemności. Tysiące świetlnych punktów, które towarzyszyły nam od zawsze, po prostu zniknęły. Nicość i pustka otaczała naszą planetę. Po początkowej panice zaczęły się obrady najtęższych głów naszego globu. Jednak kiedy wszyscy oni rozłożyli bezradnie ręce wobec niewyjaśnionego wydawać by się mogło, że zaczął się koniec świata. Masowe samobójstwa i zamachy wstrząsnęły wszystkimi kontynentami. Sekty religijne i fałszywi prorocy zaczęli ściągać do siebie miliony ludzi, łudząc ich szansą na zbawienie. Niewyobrażalny chaos ogarnął wszystkie państwa, ogłoszono stany klęsk żywiołowych, wojsko wyszło na ulice wprowadzając godzinę policyjną. Jednak powolna śmierć z głodu w nieprzeniknionych ciemnościach nie była naszym przeznaczeniem... [czytaj dalej...]

Chcesz aby twoje opowiadanie również zostało opublikowane? Chcesz wypowiedzieć się nt. już zamieszczonych? Jeśli tak, to zapraszamy na nasze forum do działu FanWorks!

Warhammer Fantasy Role Play

Zanim ten tytuł się ukaże minie jeszcze sporo czasu, przewidywana data premiery to dopiero 2008 rok. Jednak już teraz można zacząć zaklepywać sobie miejsca w betatestach tej gry. Wystarczy byście zasubskrybowali newsletter TUTAJ. EA Mythic co miesiąc będzie losować spośród was 5 szczęśliwców, którzy jako pierwsi będą mogli testować nadchodzącego Warhammera.

Two Worlds

Trailer z TwoWorlds w HD

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pod TYM adresem możecie pobrać trailer z TwoWorlds w high-definition. Ten krótki, bo zaledwie ponad minutowy, filmik powinien upewnić każdego, że TW nie ma się czego wstydzić pod względem grafiki i może spokojnie stawać w szranki nawet z Oblivionem. Uwaga, pliczek waży ok. 70mb.

Inne

Akella zapowiada Numen

Dodał: , · Komentarzy: 0

Rosyjska firma Akella do tej pory słynąca głównie z tytułów marynistycznych (Sea Doga, Piraci z Karaibów) oraz Ciemanax Studio zapowiedzieli nową grę – Numen. Jak to zazwyczaj bywa w takich sytuacjach twórcy prześcigają się w przechwałkach na temat nowego produktu...

Game Exe

Po długiej przerwie wracamy do cotygodniowych aktualizacji naszego działu o Warhammerze! By nie być gołosłownym, w tym tygodniu zamieściliśmy 4 artykuły które na pewno przypadną do gustu wielbicielom magicznych (i nie tylko) zabawek do robienia krzywdy bliźnim. ;).

Dodatkowo postanowiliśmy dodać mały artykulik do działu Baldur's Gate'a.

Wczytywanie...