Warhammer Online: Age of Reckoning

Betatesty Warhammera: Online!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wszystkich tych którzy subskrybują newsletter W:O zachęcamy do wzięcia udziału w zamkniętych betatestach gry. Wystarczy zarejestrować się pod TYM adresem przy użyciu tego samego maila, który podaliście do otrzymywania newslettera.

Fable 2

Wszystkim tym którzy biegle władają językiem angielskim polecamy TEN wywiad dotyczący kontynuacji gry Fable. Mowa w nim o questach, ekonomii, realizmie, nagości ( ;) ) i kilu innych sprawach które powinny zainteresować fanów Zapomnianych Opowieści. Dla osób które nie posiadają szybkiego internetu przewidziano transkrypcje całego wywiadu.

Sacred 2

Screeny z Sacred 2: Fallen Angel

Dodał: , · Komentarzy: 1

Serwis WorthPlaying opublikował na swoich łamach kilka screenów z nadchodzącego wielkimi krokami Sacreda 2. Trzeba przyznać, że robią one bardzo pozytywne wrażenie (zwłaszcza jak przypomnimy sobie dosyć archaicnzą oprawę pierwszej części). Poza paroma obrazkami prezentującymi krajobrazy można np. zobaczyć Serafię pomykającą na... tygrysie. Obejrzyjcie sami!

World of Warcraft

WoW: 2 sezon Areny

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak poinformował Blizzard 12 czerwca rozpocznie się drugi sezon Areny. Tego dnia rating wszystkich drużyn zostanie zresetowany do początkowej wartości czyli 1500, pozwalając wszystkim drużyną na równy start. Gracze z najlepszych drużyn z poszczególnych battlegroup na koniec pierwszego sezonu, otrzymają swoje nagrody, a dla najlepszych z najlepszych przypadnie Armored Nether Drake – latający mount pozwalający na poruszanie się w powietrzu z szybkością 310%. Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu zostaną dodane nowe przedmioty do nabycia za punkty z Areny oraz za punkty Honoru.

Age of Conan: Hyborian Adventures

Age of Conan – wywiad

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na stronie internetowej serwisu ActionTrip pojawił się wywiad z Jørgenem Tharaldsenem, kierownikiem produkcji zapowiadanej na październik gry Age of Conan: Hyborian Adventures. Wywiad dotyczy głównych aspektów rozgrywki, jak na przykład broni, umiejętności, gry PVP (gracz na gracza), użycia przemocy, krwi i wielu innych. Wywiad jest dostępny tutaj (w języku angielskim).

Neverwinter Nights 2

NWN2 – patch 1.06

Dodał: , · Komentarzy: 0

W serwisie gram.pl pojawił się najnowszy patch do polskiej wersji Neverwinter Nights 2, oznaczony numerkiem 1.06.

Łatka 1.06 do Neverwinter Nights 2 wprowadza m.in. rozszerzenie możliwości personalizacji interfejsu gry oraz znaczne rozbudowanie możliwości skryptowania (miłośnicy tworzenia własnych modułów dostają ponad 20 nowych funkcji do wykorzystania). Poza tym usprawniono również działanie toolsetu oraz poprawiono kilka błędów znalezionych w samej grze, usprawniając w niej również oświetlenie (twórcy obiecują, że lśniące obiekty wyglądać teraz będą lepiej niż kiedykolwiek).

Zainteresowanych zapraszam tutaj.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Recenzja Obliviona

Dodał: , · Komentarzy: 3

Nasze zasoby artykułów powiększyły się o recenzję Obliviona autorstwa Cielsona. Gra jest na pewno znana wszystkim przynajmniej ze słuchu. Zastanawiasz się czy ją kupić? Wejdź tutaj i przeczytaj, a przy okazji dowiedz się po co naszemu recenzentowi były potrzebne wiaderka :)

Fable 2

Fable 2 – Dev Video

Dodał: , · Komentarzy: 0

Studio Lionhead wypuściło właśnie pierwszy z serii video-dzienników ukazjuących pracę zespołu odpowiedzialnego za Fable2, w tym samego guru – Petera Molyneux. Każdy kolejny filmik będzie ukazywał fragment procesu twórczego i odpowiadał na pytania kierowane do developerów przez graczy. Oto pierwszy video-dziennik (w HD!):

Guild Wars

[zgon] Gildią Tygodnia!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Polska gildia gildią tygodnia w Guild Wars! Ostatnie Tchnienie [zgon], bo tak nazywa się ta grupa, została opisana w dość obszernym artykule na stronie głównej gry. Tekst streszcza historię gildii, zmagania w turnieju oraz plany na przyszłość. Zainteresowanych zapraszamy pod ten link. Rodakom zaś życzymy powodzenia i wielu wygranych bitew!

Wczytywanie...