Książki fantastyczne

'Prawda' już w sprzedaży!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że 'Prawda' Terry'ego Pratchetta ukaże się 29 maja. Tymczasem już dziś jest ona dostępna! Tych którzy już czytali książki o Świecie Dysku nie trzeba na pewno zachęcać, wszystkich innych pozostaje nam jedynie odesłać jak najszybciej do księgarni:

A ci co nie lubią TP? Niech milczą na wieki... ;)

Wiedźmin

Aktor do rosyjskiej wersji Wiedźmina

Dodał: , · Komentarzy: 2

Rosyjski wydawca Noviy Disk stworzył ankietę dla fanów, której celem jest wyłonienie aktora mającego podkładać głos Geraltowi w rosyjskiej wersji gry. Ankieta została opublikowana na najważniejszym rosyjskim fansajcie Wiedźmina – Chronicles of Kaer Morhen. Są tam także próbki głosów aktorów zaproszonych na casting. Zapraszamy! Klik.

Próbki głosów są dostępne pod tym adresem.

Gothic

Gothic 4!

Dodał: , · Komentarzy: 3

JoWooD, informuje iż prowadzi negocjacje z firmami developerskimi, na temat czwartej odsłony Gothica. Podobno Gothic 4 ma trafić nie tylko na PC, ale także na konsole. Wykorzystanie innych platform niż poczciwe PC, jest krokiem na przód w branży gier komputerowych. Jeśli jednak chodzi o developer Piranha Bytes oraz JoWood, to firmy nie doszły do porozumienia, kończąc wspólną współpracę.

Zmiana ekipy wykonawczej, może doprowadzić do wytworzenia klasycznego "bubla" (Co często się zdarza podczas taśmowej produkcji). Oby czwarta odsłona przygód bezimiennego był na takim samym (lub miejmy nadzieję, większym) poziomie.

Pozostaje nam czekać na konkretniejsze wiadomości ;)

World of Warcraft

WoW: Patch 2.1.0 "The Black Temple"

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś na serwerach World of Warcraft pojawił się nowy patch oznaczony 2.1.0. Wprowadza on do gry wiele nowości, a wśród nich:

  • The Black Temple – nowa 25 osobowa rajdowa instancja
  • Nether Drake – nowy rodzaj latających mountów umożliwiających podróżowanie z szybkością 280%
  • Nowa Arena – The Ruins of Lordaeron – zmierz się w ruinach Lordaeronu
  • Epicka forma latania dla Druida
  • Wiele innych....

O wszystkich nowościach oraz poprawkach wprowadzonych przez ten patch można przeczytać tutaj.

Książki fantastyczne

29 maja, odbędzie się polska premiera nowiej powieści Pratchetta, Prawda.

William de Worde jest przypadkowym wydawcą pierwszej gazety na Dysku. Musi sobie radzić z tradycyjnymi problemami dziennikarskiego życia – ludźmi, którzy chcą, by zginął, wampirem na odwyku, żywiącym samobójczą fascynację fotografowaniem z lampą błyskową, innymi ludźmi, którzy też chcą, by zginął, choć w inny sposóbm, oraz, co najgorsze, człowiekiem, który błaga go, by publikował zdjęcia jego ziemniaków o zabawnych kształtach.

Według krytyków, dzieło te będzie rozkoszą dla fanów Świata Dysku.

Prawda
Gothic

Zlot fanów Gothic'a

Dodał: , · Komentarzy: 3

27-28 Października br. w Książu Wielkim będzie miał miejsce I ogólnopolski zlot fanów Gothic'a. Organizatorzy zlotu przygotowali wiele atrakcji – konkursy, turnieje. Zobacz oficjalną stronę zlotu, aby dowiedzieć się więcej, poczytać o nagrodach w konkursach czy poznać dokładny plan zlotu.

Age of Conan: Hyborian Adventures

Age of Conan – listy od kierownika produkcji

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry Age of Conan: Hyborian Adventures pojawił się ciekawy list od kierownika produkcji Gaute'a Godager'a zaadresowany do społeczności graczy. Jest to pierwsza część serii "Listów od", zatytułowana “Savage and Sexy” (w luźnym tłumaczeniu – brutalny/dziki i seksowny). Można w niej poczytać troszkę o tworzeniu gry i doświadczeniach kierownika produkcji w grach typu MMO. Jak sam mówi, chce on stworzyć produkcję, która będzie dawała wiele radości i satysfakcji z grania. Stwierdził również, że chciałby uczynić z zadań coś więcej, niż tylko kolekcję "nabijaczy" doświadczenia. Artykuł jest w języku angielskim. Dodam tylko, że autor tak się rozpisał o brutalności, że nie miał już miejsca na seksowność :) Ale może w kolejnej części...

Wczytywanie...