Baldur's Gate II: Cienie Amn

Kilka słów o Melissanie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na naszej stronie pojawił się kolejny artykuł do działu Baldur's Gate II autorstwa malakazara! Tym razem opisał wam on tragiczną historię Melissany. W artykule znajdują się również porady oraz opis jak szybko i sprawnie zabić tę postać. Walka wydawała się trudna? Wraz z tą pracą znikną wasze problemy :) Zapraszamy do przeczytania.

Gothic 3

Gothic 3 – interaktywna mapa

Dodał: , · Komentarzy: 9

Na oficjalnym forum JoWooD dotyczącym Gothica 3 grupa fanów opublikowała interaktywną mapę do tej właśnie gry! Przedstawia ona trzy kraje na kontynencie (Myrtana, Varant, Nordmar), obszar ruin Al-Shedim oraz grobowce przodków. Można na niej znaleźć postacie NPC, zwierzęta, potwory, miejsca, rzeczy itp. Mapa jest przetłumaczona na kilka języków, ale niestety brak wśród nich naszego ojczystego. Zainteresowanych zapraszam do ściągnięcia -> KILK.

Spodobała ci się mapa? Śledź więc ten wątek i wyglądaj nowości o niej.

Dungeons&Dragons

Czarci Foliał

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie wydawnictwa ISA można przeczytać informację, iż od dzisiaj rozpoczynają oni wysyłkę nowego podręcznika do systemu D&D o nazwie "Czarci Foliał" do sklepów i księgarń.

Pokonaj straszliwe zło Najszlachetniejsi bohaterowie muszą mierzyć się z najohydniejszymi potworami. Między okładkami tej księgi czają się stworzenia wyrwane z najmroczniejszych planów egzystencji lub z urodzenia będące plagą świata natury. Stanowią one wyzwanie dla hardych poszukiwaczy przygód na dowolnych poziomach doświadczenia.

Ten dodatek do gry D&D® przedstawia ponad 150 potworów, w tym najpiekielniejsze byty, jakie tylko można sobie wyobrazić. Przeważnie są to stworzenia pozaplanarne, pochodzące z innych uniwersów. Spotkasz tu jednak również istoty każdego typu, o Skalach Wyzwania od 1/8 do 25. Ponadto podręcznik prezentuje trzy nowe czarcie klasy prestiżowe, sześć nowych szablonów oraz wszczepy i symbionty. W efekcie Czarci Foliał oferuje niezliczone wyzwania dla każdego bohatera.

Game Exe

Ankieta – wyniki

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś zakończyliśmy naszą ankietę pt. Co sądzisz o nowej szacie graficznej? Oto wyniki:

W sumie w ankiecie wzięło udział 687 osób. Wszystkim gorąco dziękujemy za głosy i zapraszamy do kolejnej ankiety, która właśnie pojawiła się na stronie.

Two Worlds

Two Worlds – wiesz co kupujesz

Dodał: , · Komentarzy: 1

Na oficjalnej stronie gry pojawiła się informacja na temat ceny i zawartości pudełka.

Two Worlds będzie dostępne w cenie 99 zł. Wydane zostanie w dwóch wersjach, w opakowaniu DVD i pudełku kartonowym – Royal Edition.

W limitowanej wersji Two Worlds znajdziemy:

  • talię 54 kart z postaciami z gry
  • plakat z mapą Antaloor i główną bohaterką
  • ok. 100 stronicową, ilustrowaną instrukcję
Daemonica

Daemonica – recenzja

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nasza skarbnica powiększyła się o kolejną recenzję. Tym razem możecie przeczytać artykuł o Daemonice. Kolejna nisko-budżetowa produkcja ze słabą grafiką? Kolejna przygodówka (z elementami RPG) okryta mroczną tajemnicą? A może jednak coś więcej?... Zainteresowanych zapraszam tutaj.

SpellForce 2: Władca Smoków

Firma CD-Projekt z radością oświadczyła, że pierwszy oficjalny dodatek do SpellForce 2 zatytułowany "Władca Smoków", trafił w dniu dzisiejszym na półki sklepowe!

Od dodatku możemy się spodziewać między innymi 30 godzin świetnej zabawy, możliwości objęcia dowództwa nad frakcją Shaikan i ich potężnymi Smoczymi tytanami, szansy stworzenie niepowtarzalnych artefaktów oraz okazji zmierzenia się z potężnymi przeciwnikami zarówno w trybie single jak i multiplayer. Standardowo zostaną nam udostępnione nowe zaklęcia i przedmioty, które pomogą nam w ukończeniu upragnionego celu.

Gra została wydana w profesjonalnej polskiej, kinowej wersji językowej i w sugerowanej cenie 59,90 zł. Gra objęta jest dożywotnią gwarancją CD Projekt.

Wiedźmin

Wywiad z twórcami komiksu o Wiedźminie.

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na łamach serwisu gram.pl opublikowany został wywiad z twórcami nowego komiksu na podstawie sagi Andrzeja Sapkowskiego – Maciejem Parowskim i Przemkiem Truścińskim. Została tam przedstawiona wizja komiksu oraz kilka szczegółów dotyczących pracy nad interpretacją powieści. Zapraszamy do przeczytania. Wywiad w całości pod tym adresem.

Wczytywanie...