Wiedźmin

Zgodnie z obietnicą daną przez firmę CD Projekt RED, twórcy The Witcher, już dziś będziemy mieli okazję zobaczyć nowy i niepokazywany nigdy wcześniej trailer gry stworzony przez studio Platige Image ! Składa się on z dynamicznie połączonych fragmentów filmowych scen z intra i outra gry, a także jest on rozbudowaną wersja teasera pokazywanego jakiś czas temu.

Wszyscy Ci ciekawi nowego dzieła ludzi z firmy Platige Image oraz niecierpliwie czekający na jedną z najbardziej obiecujących gier cRPG roku, niech udadzą się pod ten adres około godziny siódmej wieczorem, ponieważ dopiero wtedy filmik ma być dostępny.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Sztuka mieszania

Dodał: , · Komentarzy: 0

Do działu o Oblivionie trafił jeszcze ciepły artykuł o Alchemii. Nie wiesz, jak tworzyć mikstury? Skąd wziąć porządny ekwipunek? A może chcesz kilka gotowych receptur? Odpowiedzi na te problemy znajdziesz tutaj.

Konwenty

ConStar 2007 zakończony

Dodał: , · Komentarzy: 0

30 kwietnia w Krakowie zakończył się konwent ConStar. Przez imprezę przewinęło się ponad czterysta osób, a ich pierwsze wrażenia już pojawiły się w sieci. Na konwencie wręczono także trzy wyróżnienia: Gramy!, Grę Roku oraz Quentina. Więcej o tym wszystkim na stronie konwentu pod tym adresem, gdzie już niebawem pojawi się oficjalne podsumowanie imprezy.

Inne

Wyniki Quentina 2007

Dodał: , · Komentarzy: 0

29 kwietnia na konwencie ConStar w Krakowie ogłoszono wyniki konkursu na najlepszy scenariusz do gry fabularnej. W finale znalazło się pięciu autorów, a w wyniku głosowania kapituły doszło do niecodziennej sytuacji – Tomasz 'kaduceusz' Pudło i Oskar 'Fenran' Usarek zajęli ex aequo pierwszej miejsce. Ponadto przyznano jedno wyróżnienie, które otrzymał Jakub 'Fingrin' Tabisz. Prace zwycięzców ukażą się w piśmie Gwiezdny Pirat, a wszystkie pozostałe scenariusze wraz z komentarzami kapituły zostaną niebawem opublikowane na stronie konkursu.

Warhammer Fantasy Role Play

Zbawienie w Warhammerze

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie wydawnictwa Black Industries pojawiły się informacje o najnowszym dodatku do Warhammera pt. „Tome of Salvation”. Zawierać on będzie informacje o religiach Starego Świata, daty świąt, opis nowych przedmiotów, profesji, czarów i wiele więcej. Pełny opis książki znajdziecie pod tym linkiem.

Wczytywanie...