Sacred

Zamknięcie serwerów Sacred Closed Net

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ascaron, twórcy Sacreda, ogłosił, że serwery ClosedNet do pierwszej części gry zostaną zamknięte z dniem 1 lutego 2009 r. (nie dotyczy to jedynie serwerów hiszpańskich i włoskich). Lobby będzie nadal dostępne, lecz nie będzie można zakładać gier na ClosedNet. Pozostaje zatem gra na OpenNet.

Zaleca się eksportować swoją postać z ClosedNet, by móc ją potem użyć choćby w trybie singleplayer.

Sacred

Oficjalne oświadczenie firmy Cenega Polska:

"Informujemy, iż na niektórych napędach CD-ROM/DVD-ROM/CD-RW może wystąpić problem z uruchomieniem gry Sacred: Złota Edycja w edycji Super$eller. Może być to spowodowane zabezpieczeniem typu Starforce. W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami pod tym adresem. W razie potrzeby można pobrać plik z niezbędnymi informacjami w formacie .doc lub w formacie .pdf. Za ewentualne utrudnienia wszystkich naszych klientów serdecznie przepraszamy. Jednocześnie życzymy wielu godzin wspaniałej zabawy w fantastycznym świece Sacred."

Sacred

Nowy dział

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na łamach GameExe zagościł nowy dział poświęcony grze Sacred. Jest obecnie dość skromny, ale obiecujemy, że będziemy go powiększać. Link do działu jak zwykle w menu na prawo od tego newsa :) Dla leniuchów: Sacred.

Sacred

Cenega Poland informuje, że już wkrótce do sklepów powróci odnowiona, znana i popularna wśród graczy seria Super$eller. Nowe wcielenie serii, składającej się jedynie z przebojowych produktów charakteryzuje się:

 • największymi i najlepiej sprzedającymi się bestsellerami z katalogu Cenega Poland;
 • nadal tą samą, super atrakcyjną ceną – 49,90 złotych;
 • wyczerpującymi, drukowanymi instrukcjami oraz ich wersjami elektronicznymi w formacie PDF na płycie z grą;
 • specjalnymi, poprawionymi i uzupełnionymi, polskimi wydaniami gry z zaimplementowanymi najnowszymi patchami i dodatkami;
 • poprawionymi lokalizacjami i ponownie przetestowanymi polskimi wersjami – każda gra w polskiej wersji językowej;
 • super bonusem! – specjalnymi poradnikami serwisu GRY-OnLine w formacie PDF, dzięki którym każdy gracz pozna tajniki swojej ulubionej gry;
 • nową, odświeżoną szatą graficzną;
 • nowym, ekskluzywnym pudełkiem DVD.
Sacred

Dodatek do Sacred już wkrótce...

Dodał: , · Komentarzy: 0

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że na 20 lipca wyznaczona została data premiery dodatku do wielokrotnie nagradzanej, bestsellerowej gry RPG studia Ascaron – Sacred. Pakiet noszący tytuł Sacred: Podziemia pojawi się w sklepach w przystępnej cenie 69,90 złotych w polskiej wersji z napisami...

Sacred

Opóźnienie permiery dodatku do Sacred

Dodał: , · Komentarzy: 0

Mamy przyjemność ujawnić szczegóły dotyczące polskiego wydania długo oczekiwanego dodatku do wielokrotnie nagradzanej, bestsellerowej gry RPG studia Ascaron – Sacred. W pudełku z rozszerzeniem noszącym tytuł Sacred: Podziemia znajdziemy:

 • 2 płyty CD z polską wersją Sacred: Podziemia oraz ścieżką dźwiękową z gry w formacie mp3;
 • instrukcję do gry na papierze kredowym (24 strony);
 • kolorową mapę krainy Ankaria.

Dodatek Sacred: Podziemia pojawi się w sklepach 20 lipca, w cenie 69,90 złotych i w polskiej wersji językowej z napisami.

 • 1 strona
Wczytywanie...