Mikstury

1 minuta czytania

W grze Sacred występuje 5 typów mikstur. Każda mikstura może występować w trzech odmianach: słaba, zwykła i silna. Od tego zależy np. jaką premię otrzymamy lub ile życia odzyskamy.

Mikstury

Mikstura Lecznicza (Healing Potion)

Flakoniki z czerwonym płynem to właśnie Mikstury Lecznicze. Uzdrawiają naszego bohatera z ran poniesionych podczas licznych walk. Słabe, Zwykłe i Silne Mikstury przywracają odpowiednio dużo życia.

Mikstura Surowicy (Potion of Viper's Antidote)

Buteleczki z zielonym płynem są antidotum na trucizny. Warto mieć kilka takich w walce z nieumarlakami i mrocznymi elfami, gdyż te często używają zatrutych broni.

Mikstura Mentora (Potion of the Mentor)

Te niebieskie eliksiry zwiększają ilość zdobywanego przez nas doświadczenia za zabicie potworów. Warto je wypić np. przed walką ze smokiem albo równie potężną bestią.

Mikstura Śmierci Nieumarłych (Potion of Undead Death)

Fiolki z granatową zawartością pomagają nam w zabijaniu nieumarłych. Zadajemy im większe obrażenia i nieumarli giną za "pierwszym zabiciem", tj. nie powstają po chwili, aby dalej nas atakować.

Mikstura Koncentracji (Potion of Concentration)

Flakony z żółtym płynem to właśnie wspomniane Mikstury Koncentracji. Potrafią one bardzo ułatwić życie, a konkretniej walkę. Otóż natychmiast po wypiciu przywracają one nasze combosy. Jest to bardzo przydatne w ciężkich potyczkach.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...