Wampirzyca

3 minuty czytania

Wampirzyca

Charakterystyka Ogólna

Niegdyś była młodą dziewczyną, rycerzem. Kobieta o arystokratycznym pochodzeniu stała się ofiarą ukąszenie piekielnej bestii, Wampirzycy. Przez całe stulecia zaspokajała swe zwierzęce instynkty, zabijając kogo popadnie, aż pewnego dnia zatopiła zęby w liliowo białej szyi Serafii. Krew anielskiej istoty przywróciła Wampirzycy utraconą duszę. Znowu potrafi przybierać w dzień swą pierwotną, rycerską postać, a nawet wychodzić na światło dzienne pod postacią wampira, otrzymując niewielkie obrażenia. Przebudziwszy się z koszmarnego snu, Wampirzyca przysięgła sobie odpokutować za całe wieki morderstw, wysysania krwi i niewyobrażalnych rytualnych okrucieństw.

W dzień jest wyszkoloną wojowniczką, która potrafi wskazać swym wrogom ich miejsce w szeregu, najczęściej w szeregu grobów na cmentarzu. Potrafi używać specjalnych umiejętności i zadawać poważne obrażenia, a także trafiać wielu przeciwników naraz. Inne specjalne umiejętności pozwalają jej na odparowywanie ataków przeciwników, rozbrajanie ich lub szybkie przemieszczanie się przy pomocy spowolnienia czasu. W nocy jednak wchodzi w świetle księżyca pod swą prawdziwą postać, zręcznej drapieżnej bestii, demonicznej istoty, która w mroku rozdziera przeciwników swymi szponami. Swymi krwawymi pocałunkami potrafi tworzyć potwornych towarzyszy, bezmyślne sługi.

Za dnia światło słoneczne nieustannie rani wampirzycę w jej prawdziwej postaci. Nawet domy nie dają jej schroniona. Jedynie w nocy lub w głębokich jaskiniach, z dala od promienie słonecznych, wampirzyca jest w swym żywiole.

Jednak czasem lepiej poparzyć się w walce, niż wykrwawić się na śmierć. Nawet podczas dnia, wampirzyca potrafi pod swą prawdziwą postacią być strasznym przeciwnikiem. W trudniejszych sytuacjach czasem pomocną może być zmiana w wampira. Zwykle jednak Wampirzyca walczy pod postacią rycerza, a w nocy budzi swoją mroczną duszę i wyrusza na łowy pod postacią wampira.

Tabela Umiejętności

Początek Wampiryzm, Znajomość Broni
Poziom 3 Budowa Ciała, Znajomość Magii, Koncentracja, Znajomość Mieczy, Znajomość Toporów, Opancerzenie, Blokowanie Ciosów, Rozbrajanie
Poziom 6 Jeździectwo
Poziom 12 Zwinność
Poziom 20 Broń Tępa
Poziom 30 Handel
Poziom 50 Walka na Dystans

Sztuki Walki

Wampiryzm

Wampiryzm: Zmiana w wampira.

Przemiana w Rycerza

Przemiana w Rycerza: Zmiana z powrotem w postać rycerza.

Zaślepienie

Zaślepienie: Przeciwnicy stoją ogłuszeni przez krótką chwilę.

Wilczy Zew Wilczy Zew

Wilczy Zew: Przywołuje do pomocy wampirycznego wilka.

Spowolnienie Czasu Spowolnienie Czasu

Spowolnienie Czasu: Wyjątkowo szybkie przemieszczenie się w linii prostej.

Szerokie Uderzenie Szerokie Uderzenie

Szerokie Uderzenie (Wirujące Szpony): Szerokie uderzenie bronią (szponami) raniące wszystkich przeciwników walczących w zwarciu.

Potężne Uderzenie Potężne Uderzenie

Potężne Uderzenie (Szpony Śmierci): Wyjątkowo silne uderzenie bronią (szponami).

Natarcie Natarcie

Natarcie (Rozrywające Szpony): Szybka sekwencja ataków bronią (szponami).

Bojowe Kopnięcie

Bojowe Kopnięcie: Potężne kopnięcie odrzuca przeciwnika do tyłu i powoduje obrażenia.

Ukąszenie

Ukąszenie: Wysysa energię życiową przeciwnika i dodaje ją do życia wampirzycy.

Władcze Ukąszenie

Władcze Ukąszenie: Zmienia na chwilę przeciwnika w uległego sługę, który pomaga Wampirzycy w walce w zwarciu.

Bojowy Skok

Bojowy Skok: Skok godny prawdziwego drapieżcy. Przeciwnicy w wybranym miejscu otrzymują obrażenia i przez chwilę są oszołomieni.

Pocałunek Krwi

Pocałunek Krwi: Szept do bogini krwi, której pocałunki ściągają wszystkich pobliskich przeciwników, poważnie ich raniąc.

Przebudzenie

Przebudzenie: Przemienia zwłoki w walczącego po twojej stronie wampira.

Krwiożercze Nietoperze

Krwiożercze Nietoperze: Bojowe nietoperze otaczają Wampirzycę i atakują wszystkich pobliskich przeciwników.

Rozpraszające Nietoperze

Rozpraszające Nietoperze: Zwinne nietoperze krążą wokół Wampirzycy i atakują pobliskich przeciwników. Powodują niewielkie obrażenia, lecz rozpraszają przeciwników.

Strażnicze Nietoperze

Strażnicze Nietoperze: Te nietoperze są wytresowane do przechwytywania ataków z dystansu, własnym ciałem chroniąc Wampirzycę.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...