Zgarnij wszystkie gry CD PROJEKT RED za jednym zamachem

3 minuty czytania

Z okazji trwającego Summer Sale Festival i rozpoczęcia przedsprzedaży "Cyberpunka 2077) GOG sprezentował nam nie lada niespodziankę. Wszystkie gry wyprodukowane przez CD PROJEKT RED zostały połączone w kolekcję nazwaną słodko Simply: RED, którą możemy kupić za bagatela 259.77 zł. Zestaw zawiera nawet przedsprzedaż "Cyberpunku 2077".

gog

W kolekcji znajdziemy:

wiedźmin 1

Wiedźmin – Edycja Rozszerzona: Nazywasz się Geralt z Rivii i jesteś wiedźminem, czyli za pieniądze zabijasz potwory. Przeszedłeś specjalne szkolenie, aby być najlepszym w swoim fachu, a twoje ciało zostało wzmocnione silnymi eliksirami.

Masz amnezję i nie pamiętasz swojej przeszłości. Kaer Morhen, ostatnia twierdza wiedźminów, zostało zaatakowane przez tajemniczą organizację, gdy zaczynałeś leczyć tam swoje rany. Wygraliście bitwę, lecz straciliście sekretny przepis na mutagen – substancję potrzebną do tworzenia wiedźminów. Ci z twoich braci, którzy ocaleli, wyruszają, aby go odnaleźć i ukarać winnych. Pamiętasz czy nie, jesteś teraz jednym z nich.

Osadzony w mrocznym, fantastycznym i wyjątkowym świecie średniowiecznym z odrobiną nowoczesności "Wiedźmin" nie jest zwykłym RPG fantasy. Bogata opowieść, złożone postacie i trudne wybory, które mają znaczenie, sprawią, że ta gra przykuje cię do monitora na długie godziny.

wiedźmin 2

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona: Druga część sagi RPG o wiedźminie Geralcie z Rivii. Nowy silnik gry odpowiedzialny za piękną oprawę graficzną i zaawansowaną mechanikę gry oddaje graczom najbardziej ożywiony i realny świat w historii gier RPG. Urzekająca fabuła, dynamiczny system walki, piękna grafika i wszystko inne, co sprawiło, że oryginalny "Wiedźmin" był tak wspaniałą grą, zostały teraz jeszcze bardziej ulepszone.

wiedźmin gra przygodowa

Wiedźmin Gra Przygodowa: to cyfrowa adaptacja gry planszowej CD PROJEKT RED, osadzonej w brutalnym, mrocznym świecie fantasy, w którym działa zabójca potworów Geralt z Rivii. Wyrusz w podróż po pięknie renderowanym świecie "Wiedźmina" i wykonaj różnorodne zadania: poluj na śmiertelnie niebezpieczne bestie, rozwiązuj pradawne tajemnice i bierz udział w złożonych intrygach politycznych. Dokonuj wyborów i zmierz się z ich konsekwencjami w świecie, który aż się prosi, by go przemierzać!

"Wiedźmin Gra Przygodowa" pozwala graczom wcielić się w 4 odmienne postacie znane z książek i gier: łowcę potworów Geralta z Rivii, przebiegłą czarodziejkę Triss Merigold, krasnoludzkiego wojownika Yarpena Zigrina oraz szelmowskiego barda Jaskra. Każda z postaci ma unikalne umiejętności i wiele sposobów na pokonanie przeszkód. Wybór należy do ciebie: chcesz wygrać walką, przy pomocy wdzięku, czy może uciekniesz się do dyplomacji?

Zgłębiaj świat tajemnic i opowiedz swoją własną, wyjątkową opowieść przy każdej kolejnej rozgrywce. "Wiedźmin Gra Przygodowa" opiera się na bogatym uniwersum – stworzonym przez znanego na całym świecie pisarza Andrzeja Sapkowskiego. Bez względu na to, czy kochasz wiedźmina już od długiego czasu, czy jest to twój pierwszy kontakt z tym światem, "Wiedźmin Gra Przygodowa" wciągnie cię dzięki swojej wspaniałej opowieści i ogromnym możliwościom ponownej rozgrywki.

wiedźmin gra przygodowa

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku: Zagraj w najbardziej dopracowaną i kompletną wersję najczęściej nagradzanej gry roku 2015 – "Wiedźmina 3: Dziki Gon" – "Edycję Gry Roku". Teraz dostępna ze wszystkimi rozszerzeniami i dodatkową zawartością.

Zostań zawodowym zabójcą potworów i rozpocznij przygodę epickich rozmiarów! Po wydaniu "Wiedźmin 3: Dziki Gon" stał się natychmiastową klasyką, zdobywając ponad 250 nagród gry roku. Teraz możesz cieszyć się tą ogromną, ponad 100-godzinną przygodą w otwartym świecie i jej napędzanymi fabułą rozszerzeniami, które dodają kolejne 50 godzin gry. Ta edycja zawiera całą dodatkową zawartość – nowe rodzaje broni, zbroję, stroje towarzyszy, nowy tryb gry i zadania poboczne.

wiedźmin gra przygodowa

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści: Twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon przedstawiają nową opowieść w uniwersum znanym z serii o Geralcie z Rivii.

Świat stoi na krawędzi. Konflikt pomiędzy potężnym Cesarstwem Nilfgaardu i dumnymi Królestwami Północy narasta. W obliczu wrogiej inwazji, Meve — zaprawiona w boju Królowa Lyrii i Rivii — zmuszona jest powrócić na wojenną ścieżkę, która poprowadzi ją ku zemście i zagładzie.

cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077: Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Źródło: www.gog.com

Komentarze

0
·
No cóż - brakuje mi tylko Wojny Krwi i CP2077, a niewykorzystanych kluczy nie bardzo mam komu dać. Choć w tym momencie odbiło mi się cebulą i pomyślałem, że może znalazłbym klienta na komplet kluczy do trzech Wieśków razem z Grą Przygodową za 5 dych, dzięki czemu WK miałbym "za gratis", bo CP2077 i tak kupię przed premierą. Ale może jednak nie, bo będą mieli pretensje, że karty graficznej nie załączyłem...
0
·
Jak ktoś nie ma żadnej z tych gier (w co wątpię) to promocja pierwsza klasa.
1
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Diego* dnia poniedziałek, 10 czerwca 2019, 21:41 napisał

Jak ktoś nie ma żadnej z tych gier (w co wątpię) to promocja pierwsza klasa.

A są tacy?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...