Heroes VI w najnowszym CD Action

1 minuta czytania

Czasopismo "CD Action" kontynuuje politykę dorzucenia pełnych wersji gier od Ubisoftu, więc nikogo nie powinno zdziwić, że w najnowszym numerze znajdziemy kolejną grę francuskiego wydawcy, czyli szóstą odsłonę cyklu "Heroes of Might & Magic".

heroes vi,cd action

Kolejny, tym razem urodzinowy, numer już na początku przyszłego tygodnia, więc w końcu poznaliśmy nazwy wszystkich dodatków, które zostaną dołączone do pisma. Na nabywców czekają nie tylko kody do "World of Tanks", ale także dwie pełne wersje. Jedną z nich będzie szósta odsłona sławnego cyklu "HoMM", czyli strategii, w której nasz bohater raz jeszcze spróbuje uratować świat przed zagładą w ramach kilku kampanii.

Niestety, chociaż gra pojawi się w formie kodu aktywacyjnego dla platformy Uplay, co gwarantuje nam polską wersję językową, to jednak będzie pozbawiona wszelkich dodatków, wliczając w to mroczne elfy z "Cieni Mroku".

Poza tym dostaniemy w swoje ręce "Dead Rising 2", czyli survival horror, w którym na drodze staną nam zombie. Wszystko to z pewną dozą czarnego humoru, chociaż na pewno nie jest do śmiechu twórcom gry, którzy po średnio udanej czwartej odsłonie raczej nie stworzą już kontynuacji.

Komentarze

0
·
Szkoda, że bez dodatków - myślałem, aby się zdecydować, ale ulubione Lochy w dodatku, co trochę zniechęca.

Dead Rising 2 też kuszące, pewno dla niektórych lepsza część oferty niż Herosy.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...