Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
liga sprawiedliwości zacka snydera

Jeszcze w tym tygodniu dowiemy się, czy z historii pozbawionej większego sensu i obdartej z klimatu, da się zrobić kawał filmicha. Takie obietnice składał Zack Snyder, a wytwórnia Warner Bros., po namowach pasjonatów świata DC, postanowiła powiedzieć sprawdzam. Czy nowa, ponad czterogodzinna, wersja “Ligi Sprawiedliwości” faktycznie będzie taka fantastyczna, jak to przez lata lansował jej reżyser?

To się dopiero okaże. Atmosferę, skutecznie nakręcającą nastrój oczekiwania, z pewnością podniesie ostateczny zwiastun produkcji, który właśnie trafił do sieci.

Coś zabija dzieciaki. Tom 2
coś zabija dzieciaki. tom 2

Jakie jest największe przekleństwo łowców potworów? Nigdy nie mogą narzekać na brak zajęcia.

Mylił się ten, kto myślał, że miasteczko Archer's Peak stanie się bezpieczniejszym miejscem po tym, jak Erica Slaughter zabiła ogromnego stwora. Stwór bowiem okazał się matką, która pozostawiła po sobie liczne, acz niezbyt urocze i – co najgorsze – wygłodniałe potomstwo polujące w lasach okalających Archer's Peak. Młode potwory same szukają pożywienia i stają się coraz silniejsze z każdym spożytym posiłkiem. Na pomoc przybywa tajemniczy osobnik, który zdaje się nie mniej zorientowany w temacie bestii, lecz nie pała sympatią do niżej postawionej w hierarchii Eriki.

Drugi tom serii Jamesa Tyniona IV i Werthera Dell'Edera nieco zawodzi oczekiwania.

Inne
project cardinal

O tym, że polskie gry należą do rangi wielkich i potężnych już wiemy. No, ale nie samym "Wiedźminem" i CDP-em człowiek żyje. Tym razem mieszczące się w Krakowie studio Draw Distance raz jeszcze łączy siły z Paradox Interactive, by stworzyć nową grę RPG, obecnie obdarzoną kryptonimem Project Cardinal.

SybirPunk

Zapowiedziano grową adaptację SybirPunka

Dodał: , · Komentarzy: 0
sybirpunk

Cudze chwalicie, swego nie znacie? Nie do końca, albowiem polskie studia coraz częściej sięgają po światy zrodzone w umysłach rodzimych fantastów. “Wiedźmin” Andrzeja Sapkowskiego jest oczywistym przykładem. Od kilkunastu miesięcy wiemy, że zespół The Dust tworzy grę na kanwie Cyklu Inkwizytorskiego Jacka Piekary. Natomiast dziś dowiedzieliśmy się, że kolejnym uniwersum, które zostanie przeniesione na ekrany monitorów, będzie saga “SybirPunk” autorstwa Michała Gołkowskiego.

Stworzeniem growej adaptacji zajmie się zupełnie nowe studio – Red Square Games – na czele którego stoi popularny dziennikarz i projektant growy – Tadeusz “z00ltar” Zieliński.

System Shock

Produkcja remake'u "System Shock" przeciąga się w nieskończoność. Data premiery była przesuwana co chwilę i gra miała wychodzić "jeszcze w tym roku" przez kilka ostatnich lat. Według Nightdive Studios, twórców odświeżonego klasyka, ma on zadebiutować (podobno tym razem naprawdę) pod koniec lata 2021. Myślę, że można polegać na tych informacjach, bowiem niecały miesiąc temu pojawił się nowy zwiastun produkcji oraz wersja demonstracyjna.

Co więcej, na Steamie można zamówić "System Shock" w przedsprzedaży. Gracze, którzy zdecydują się na tę opcję, otrzymają także kopię "System Shock 2: Enhanced Edition" (także remasterowaną przez Nightdive Studios), gdy tylko zostanie wydana.

Icewind Dale

Aktualizacja działu Icewind Dale #19

Dodał: , · Komentarzy: 0
icewind dale

W najnowszej aktualizacji działu "Icewind Dale" mamy wszystkiego po trochu i na próżno szukać tutaj jakiegoś większego punktu zaczepienia. Mamy więc Verbeegowów, czyli olbrzymich ochroniarzy Świątyni Zapomnianego Boga. Jest też Seth, czyli deczko naiwny złodziej i jedna z nielicznych potyczek w grze, którą możesz uniknąć poprzez dobrze poprowadzony dialog. Mamy też przydatnych Sojuszników z przedmiotów. Są Niedźwiedzie, ale też Zwierzęta neutralne jak... krowa i kurczak. No, a na koniec, w ramach ciekawostki, zaklęcia które finalnie nie pojawiły się w grze. Jak widzicie – istna menażeria.

Avatar
avatar

Wszystko dzięki kinomanom z Państwa Środka, którzy tłumnie wybrali się na film. Wiele chińskich kin, z braku większych nowości filmowych związanych z pandemicznym kryzysem, postanowiło po 12 latach wznowić wyświetlanie kasowego dzieła Jamesa Camerona i trzeba przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. “Avatar” w piątek i sobotę zarobił 12.4 miliona dolarów, co pozwoliło mu po latach powrócić na pierwsze miejsce w światowym box-office.

Outriders

Przedpremierowy zwiastun Outriders

Dodał: , · Komentarzy: 0

Za pół miesiąca, 1 kwietnia, premierę będzie miało "Outriders". Twórcy opublikowali nowy zwiastun, w kilku słowach podsumowujący, czego mamy się spodziewać po grze. Od kilku dni po sieci hula wersja demonstracyjna produkcji, a People Can Fly co i rusz wypuszczają do niego kolejne łatki. Przyznam, że zwiastun wygląda naprawdę zachęcająco, a cały szum wokół gry mocno podbija hype na nią. Zagracie?

"Outriders" to kooperacyjna strzelanka RPG dla 1–3 graczy, osadzona w oryginalnym, mrocznym i desperackim uniwersum s-f. Podczas gdy ludzkość będzie wykrwawiać się w okopach planety Enoch, ty stworzysz swojego Outridera i wyruszysz w podróż przez niebezpieczną planetę.

Dzięki rozbudowanej fabule i zróżnicowanemu światu zostawisz za sobą slumsy First City, a następnie przemierzysz lasy, góry i pustynie w poszukiwaniu tajemniczego sygnału. Połączenie dynamicznej strzelaniny z potężnymi mocami i stale rosnącym arsenałem dziwnych broni oraz sprzętu zapewni w grze "Outriders" wiele godzin rozgrywki, prosto od twórców najlepszych strzelanek z polskiego studia People Can Fly.

Urban Strife

Garść informacji o Urban Strife

Dodał: , · Komentarzy: 0
urban strife

Twórcy planowanej na jesień tego roku gry "Urban Strife" podzielili się kilkoma informacjami na temat zaawansowania prac. "Urban Strife" to oldskulowa strategiczna gra turowa z elementami RPG, osadzona w postapokaliptycznym świecie zombie. Zabawę rozpoczynasz jako ocalały z amnezją, uratowany znad granicy śmierci przez dobrych ludzi z miasteczka Urban, gdzieś na południu USA. Twoim zadaniem jest zostanie prawdziwym przywódcą, odbudowa splądrowanego obozowiska i przywrócenie nadziei w serca tych, którzy pozostali przy życiu. Po tym wszystkim zaczniesz negocjacje z bezwzględnymi frakcjami lub pójdziesz z nimi na wojnę. W międzyczasie będziesz musiał wygospodarować jak najwięcej czasu na naukę przetrwania w świecie opanowanym przez niezliczone hordy zombie.

Alaloth: Champions of the Four Kingdoms

Droga Natury w Alaloth

Dodał: , · Komentarzy: 0
alaloth: champions of the four kingdoms

Twórcy "Alaloth: Champions of the Four Kingdoms" przedstawili nam kolejną – drugą z trzech – Drogę Mocy w grze: Drogę Natury.

Na początku istniał wyłącznie chaos Wszechojca i Ziemia Jaihy. Jedyną mocą gotową do ujarzmienia była surowa energia natury. To dawne elfy odkryły, iż pielęgnując więź z przyrodą, otrzymają wielkie nagrody. Czempion, który wybierze Drogę Natury, zyska magiczne zdolności żywiołów, zdolne razić wrogów z dystansu.

Wczytywanie...