Filmy fantastyczne

Skoro Marvela mamy już za sobą, przyszedł na czas na sprawdzenie panelu Warner Bros. Wytwórnia na Comic-Conie, odbywającym się w San Diego, wcale nie pokazała się źle. Na scenę wyszedł Zack Snyder, który ogłosił kontynuację "Człowieka ze stali". Przypomnę, że film zdaniem Wiktula i Rangera Krzysia wypadł świetnie – więcej o nim możecie poczytać w recenzji.

człowiek ze stali
Filmy fantastyczne

Szczegóły kontynuacji "Avengersów"

Dodał: , · Komentarzy: 1

Na tegorocznym Comic-Conie w San Diego nie mogło zabraknąć panelu Marvela, a wraz z nim nowych informacji o nadchodzących produkcjach. Fani nie zawiedli się i usłyszeli szczegóły związane z kontynuacją Avengersów, jednego z największych hitów 2012 roku. Wiadomości przekazał sam Joss Whedon, reżyser i scenarzysta filmu.

avengers
Wasteland 2

Post-apokaliptyczny Wasteland 2, niestety, ukaże się później niż planowano. Początkowo, jeszcze przed końcem zbiórki na Kickstarterze, twórcy zamierzali skończyć go na październikową premierę, jednak duża ilość funduszy od graczy i niedawno pozyskany wydawca pozwolili producentom na ulepszenie gry. Obsuwa będzie wynosiła co najmniej kilka tygodni.

wasteland 2
Filmy fantastyczne

W San Diego podczas tegorocznego konwentu Comic-Con zaprezentowano nowy zwiastun widowiska science fiction, Riddicka. Bohater, w którego wciela się Vin Diesel, po raz kolejny pokazuje, że potrafi być bezlitosny dla swych przeciwników, a film prawdopodobnie otrzyma kategorię R. Oto zresztą starają się twórcy, którzy sami musieli wyłożyć pieniądze na produkcję. Podkreślają, że jest to film niezależny i nie pomaga im żadne studio, zaś historię o przetrwaniu i szukaniu własnej tożsamości przez Riddicka wymyślili reżyser David Twohy oraz Diesel.

riddick
Pathfinder
pathfinder, irrisen

Rasputin, odtrącony syn Baby Jagi, został pokonany, jednak zdołał on uwięzić swoją wyrodną matkę w magicznej matrioszce. Poszukiwacze przygód muszą teraz zgłębić labirynty znajdujące się w roztańczonej, wiedźmiej chacie na kurzej nóżce i odnaleźć wspomnianą figurkę. Jednakże zakamarki domostwa kryją w sobie mnóstwo niebezpieczeństw, wliczając w to byłe królowe Irrisen i samą Elvannę, obecną monarchinię.

The Walking Dead

Już w październiku fani The Walking Dead będą mogli obejrzeć pierwsze odcinki czwartego sezonu serialu o zombie. Produkcja, nadawana przez kanał AMC, powraca, pewnie nie po raz ostatni, bo zbiera przed telewizory sporą publiczność, co dla twórców jest znakiem na to, że warto ją kontynuować. Ale czy utrzyma wysoką jakość? Na odpowiedź trzeba będzie poczekać, tymczasem w rozszerzeniu newsa znajdziecie dosyć długi, bo ponad czterominutowy zwiastun czwartego sezon zaprezentowany podczas tegorocznego konwentu Comic-Con w San Diego.

the walking dead
South Park: Kijek Prawdy

Co prawda nie wiemy jaką czcionką, ale scenariusz stworzony przez Treya Parkera i Matta Stone'a dla gry South Park: Kijek Prawdy zawierał aż 850 stron. Informacją tą autorzy podzielili się na tegorocznym konwencie Comic-Con, odbywającym się w San Diego. Poznaliśmy też część inspiracji obu panów – były to między innymi "The Elder Scrolls V: Skyrim", "Paper Mario", "Earthbound" oraz "The Legend of Zelda" – Parker i Stone są fanami tych produkcji, możemy więc oczekiwać nawiązań do nich.

south park: kijek prawdy
Dying Light

Dying Light, nowa gra Techlandu, która ukaże się pod logiem koncernu Warner Bros., zapowiadałaby się całkiem dobrze. Gdyby nie znowu zombie. Ale to temat na zupełnie inny dzień, ponieważ pogoda piękna, a my dzisiaj na wieczór narzekać nie będziemy. A teraz uwaga: jeśli uważasz, że Twoja twarz jest niedoceniana i powinna, a nawet musi, pojawić się w komputerowej produkcji, mamy dla Ciebie interesującą ofertę – Techland szuka określonych modelów dla postaci w "Dying Light". Oto kryteria poszczególnych charakterów:

dying light
Dark Souls II

Dark Souls II ma być piekielnie trudną grą, w której o przeżyciu zdecyduje naprawdę wiele. Na przykład dobra tarcza. Oczywiście, jeśli ktoś chce może postawić nie na obronę, lecz na atak, dzierżąc w obu dłoniach bronie (klasa podwójny szermierz). Ale nawet i takie osoby powinny obejrzeć grafiki, które są tematem newsa. Zanim jednak do nich przejdziemy, musimy wyjaśnić przyczyny ich powstania. From Software zrobiło konkurs na najlepsze projekty tarcz. Fani, którym ambicji, a przede wszystkim chęci, nie brakowało, tłumnie wzięli w nim udział. Twórcy "Dark Souls II" wybrali dziewięć najlepszych, które pojawią się w grze, a ich autorzy zostaną ujęci w liście płac.

dark souls ii
Shadowrun Returns

Dotychczasowe materiały o Shadowrun Returns pochodziły z wersji alfa, dobrze więc jest wreszcie obejrzeć coś, co przedstawia pełną wersję gry. Mianowicie mowa tu o premierowym zwiastunie, prezentującym poszczególne klasy, jakie znajdziemy w produkcji studia Harebrained Schemes oraz pokazującym fragmenty rozgrywki. Jeśli kickstarterowa gra, stanowiąca połączenie klimatów cyberpunku i fantasy, Was zainteresowała, zapraszam również do przeczytania jej zapowiedzi.

shadowrun returns
Wczytywanie...