riese

Riddick – Krwawo i bezlitośnie na nowym zwiastunie

W San Diego podczas tegorocznego konwentu Comic-Con zaprezentowano nowy zwiastun widowiska science fiction, Riddicka. Bohater, w którego wciela się Vin Diesel, po raz kolejny pokazuje, że potrafi być bezlitosny dla swych przeciwników, a film prawdopodobnie otrzyma kategorię R. Oto zresztą starają się twórcy, którzy sami musieli wyłożyć pieniądze na produkcję. Podkreślają, że jest to film niezależny i nie pomaga im żadne studio, zaś historię o przetrwaniu i szukaniu własnej tożsamości przez Riddicka wymyślili reżyser David Twohy oraz Diesel.

riddick

Riddick zostaje zdradzony i zostawiony na niebezpiecznej planecie zamieszkiwanej przez groźne drapieżniki. Tam walcząc o przetrwanie staje się potężniejszy niż kiedykolwiek, więc jest przygotowany na spotkanie z łowcami nagród, którzy obierają go sobie za cel. Nie wiedzą oni jednak, że to wszystko to plan Riddicka, jego plan zemsty...

Vina Diesela zapytano podczas Comic-Conu o spotkanie z przedstawicielami Marvela. Aktor powiedział tylko, że nie może nic na ten temat zdradzić, jednak pod koniec miesiąca wielka nowina zostanie wypuszczona w świat. Możemy więc oczekiwać, że Diesel dostał jakąś rolę w filmie Marvela. Jak myślicie – jaką?

"Riddick" trafi do polskich kin 6 września bieżącego roku.

Komentarze

0
Gość_* ·
Chyba przestanę oglądać jakiekolwiek zwiastuny. Nie dlatego, że są złe, ale dlatego, że zdradzają zbyt dużo. Ograniczę się do zapowiedzi pisanych, ewentualnie zdjęć.
0
·
Wygląda to trochę jak kopia "Pitch Black" mam nadzieję, że twórcy jednak nas czymś zaskoczą.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...