W kontynuacji "Człowieka ze stali" zobaczymy Batmana

Skoro Marvela mamy już za sobą, przyszedł na czas na sprawdzenie panelu Warner Bros. Wytwórnia na Comic-Conie, odbywającym się w San Diego, wcale nie pokazała się źle. Na scenę wyszedł Zack Snyder, który ogłosił kontynuację "Człowieka ze stali". Przypomnę, że film zdaniem Wiktula i Rangera Krzysia wypadł świetnie – więcej o nim możecie poczytać w recenzji.

człowiek ze stali

Historię sequela mają wspólnie wymyśleć Zack Snyder i David S. Goyer, ale scenariusz napisze jedynie Goyer. Tutaj warto wspomnieć, że ten pracował nie tylko przy "Człowieku ze stali", ale także przy "Batmanie: Początku", "Mrocznym Rycerzu" i "Mrocznym Rycerzu Powstającym". Co więcej, w Supermana znów wcieli się Henry Cavill, na stołku reżysera zasiądzie Snyder, zaś Christopher Nolan zostanie jednym z producentów wykonawczych.

superman, batman, logo

Największy entuzjazm wywołała jednak inna informacja – w kontynuacji "Człowieka ze stali" pojawi się Batman! Twórcy fabuły mają inspirować się komiksem "The Dark Knight Returns", choć Snyder zaznacza, że nie jest do jego adaptacja. Niestety, nadal nie wiadomo, kto zagra człowieka-nietoperza. Jedno jest pewnie – nie będzie to Christian Bale. Zdjęcia do filmu ruszą w przyszłym roku, zaś premierę zaplanowano na 2015.

Warner Bros. zaprezentował także dwa plakaty z nowego filmu z Tomem Cruisem, który – miejmy nadzieję – okaże się lepszy od "Niepamięci". Widowisko science fiction o tytule Edge of Tomorrow opowie o żołnierzu, który ginie podczas swojej pierwszej misji. Tajemniczym sposobem powraca jednak do życia i od tej chwili staje się więźniem czasu, żyje i odradza się wciąć na nowo. W jednej z głównych ról zobaczymy także Emily Blunt.

edge of tomorrow edge of tomorrow

Komentarze

0
·
Czego te ludzie nie nawymyślają...

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...