Dark Souls II – Dziewięć niesamowitych tarcz od fanów

Dark Souls II ma być piekielnie trudną grą, w której o przeżyciu zdecyduje naprawdę wiele. Na przykład dobra tarcza. Oczywiście, jeśli ktoś chce może postawić nie na obronę, lecz na atak, dzierżąc w obu dłoniach bronie (klasa podwójny szermierz). Ale nawet i takie osoby powinny obejrzeć grafiki, które są tematem newsa. Zanim jednak do nich przejdziemy, musimy wyjaśnić przyczyny ich powstania. From Software zrobiło konkurs na najlepsze projekty tarcz. Fani, którym ambicji, a przede wszystkim chęci, nie brakowało, tłumnie wzięli w nim udział. Twórcy "Dark Souls II" wybrali dziewięć najlepszych, które pojawią się w grze, a ich autorzy zostaną ujęci w liście płac.

dark souls ii

Skoro obraz jest wart więcej niż tysiąc słów, w takim razie milknę i pozwalam Wam podziwiać dziewięć zwycięskich projektów tarcz wartych więcej niż dziewięć tysięcy słów.

dark souls ii dark souls ii dark souls ii dark souls ii dark souls ii dark souls ii dark souls ii dark souls ii dark souls ii

Które najbardziej Wam się podobają? Według mnie najlepsza jest dłoń z okiem w środku i kamienna tabliczka, na której widnieją tajemnicze znaki.

Komentarze

0
Gość_bob* ·
eeee...! Najbardziej oryginalna jest ostatnia! można na niej zaznaczać każdego zabitego przeciwnika. jak widać sporo już wytrzymała! :D hehehehe
0
Gość_Karton* ·
Ostatnia tarcza bardzo fajna, oddaje klimat gry. Tarcza z dłonią również ciekawa. Za to ta druga jest paskudna. Skojarzyła mi się z Hi-Manem.
0
Gość_* ·
Świetna ostatnia tarcza; prosta, konkretna, bez zbędnych udziwnień. Każdy przeciwnik traci rezon na widok takiego ustrojstwa. Swoją drogą ciekawe, co ma napisane na hełmie właściciel takiej tarczy. ;-)
0
Gość_bop* ·
kamienna tabliczka?
0
·
Szkoda, że nie wiedziałem o tym konkursie, też bym coś stworzył. Ta róża to jakaś pomyłka, tylko naklejona warstwa... Niezbyt się ktoś natrudził, chyba że tworzył ją od podstaw. Poza wspomnianymi powyżej, fajna jest też ta z tym feniksem/orłem/ptakiem.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...