szczury_wroclawia_szpital
Dark Souls II

Na rynku zadebiutowała właśnie odświeżona wersja gry "Dark Souls II" z dopiskiem "Scholar of the First Sin". Edycja ta zawiera w sobie pełną grę oraz wszystkie dodatki DLC, jakie się ukazały. Ponadto produkcja została wzbogacona o kilka nowości i ulepszoną oprawę wizualną.

Ciekawostką jest fakt, że posiadacze pierwszej edycji "Dark Souls II" mogą wykupić ulepszenie do edycji "Scholar of the First Sin", jednak jest to koszt około 100 złotych lub jeżeli jesteście posiadaczami wszystkich dodatków DLC – około 60 złotych.

Dark Souls II

Studio Namco Bandai poinformowało, że 7 kwietnia 2015 roku ukaże się nowe wydanie gry "Dark Souls II". Produkcja ukaże się pod tytułem "Dark Souls II: Scholar of the First Sin" i będzie zawierać w sobie podstawową wersję gry oraz wszystkie rozszerzenia, czyli: "Crown of the Sunken King", "Crown of the Old Iron King" oraz "Crown of the Ivory King".

dark souls ii: scholar of the first sin

To jednak nie wszystko, co znajdzie się w odświeżonym "Dark Souls II". Więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Dark Souls II

Logicznym wydaje się przygotować premierowy zwiastun najpóźniej w dniu premiery, jednak ktoś w From Software najwidoczniej zaspał i materiał promocyjny najnowszego DLC do "Dark Souls II" pojawia się dopiero po tygodniu.

dark souls 2

Najnowsze DLC, będące zarazem zwieńczeniem morderczej wyprawy w poszukiwaniu tytułowych koron, trafiło do sprzedaży ostatniego dnia września. Nie wyrobiono się jednak z przygotowaniem premierowego materiału wideo, który dopiero po całym tygodniu został w końcu ujawniony. Niedopatrzenie twórców, czy też celowe przedłużanie kampanii promocyjnej?

Dark Souls II

Crown of the Ivory King już dostępne

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wszyscy fani "Dark Souls II" mogą zacierać ręce z radości, bowiem światło dzienne ujrzał najnowszy DLC do tej gry, czyli "Crown of the Ivory King".

dark souls 2

Pierwsze recenzje napawają optymizmem i wydaje się, że ostatnia część serii płatnych rozszerzeń, w którym zdobywamy tytułowe korony, jest w istocie tą najlepszą, zaś finał morderczej wędrówki wart zobaczenia... i przeżycia. Na mroźne obszary wybiorą się jednak ci, którzy posiadają przepustkę sezonową ("Season Pass") bądź też zapłacą za ten DLC osobno, czyli wysupłają z portfela cenę ustaloną przez producenta na poziomie 10 euro.

Dark Souls II

Nie, żeby sprzątające w Zamczysku potrafiły wiecznie utrzymać język za zębami. Znaczy, wiadomo, osobom z pewnego kręgu nic nie pisną, nawet gdyby chciały. Uroki wielce przydatnych zaklęć. Ale nie od parady ma się ten koci słuch, znacznie lepszy od tego posiadanego przez znakomitą większość śmiertelników. W każdym razie, zaczęły narzekać.

Na plamy krwi przekraczające wszelkie normy. Na stosy połamanych mieczy, pogiętych zbrój, poucinanych kończyn. Na niespodziewanie wysoką liczbę trupów (nie martwcie się, zwykłych interesantów nie przerabiamy na materiał do eksperymentów Tamc.a). Wystarczyło dodać dwa do dwóch i już wszystko było wiadomo – Hassan' wciąż i wciąż harcuje w świecie "Dark Souls". Chyba nie myślicie, że obeszło się bez przyciśnięcia go do ściany i "paru" pogróżek...?

dark douls ii
Dark Souls II

Już dziś, za pośrednictwem Steam, możecie zaopatrzyć się w dodatek DLC do gry "Dark Solus II" pt. "Crown of the Sunken King". Jest to pierwsze z trzech rozszerzeń, które będą w dużym stopniu powiązane ze sobą fabularnie. W "Crown of the Sunken King" wyruszymy po pierwszą z tytułowych koron, kolejne zaś odnajdywać będziemy w dwóch następnych dodatkach.

crown of the sunken king
Dark Souls II

Recenzja "Dark Souls 2"

Dodał: , · Komentarzy: 2
dark souls 2

Chwilami myślę, że nigdy nie uda mi się poznać wszystkich sekretów Zamczyska. Wsadzam swój koci nos w najróżniejsze miejsca, niektóre szkielety pozbawiam czaszek, szukam pajęczych siedzib, gdy ośmionogi za bardzo mnie zirytują. I gdy już-już wydaje się, że wszystkie cuda (i paskudztwa, które nie powinny ujrzeć światła) zostały poznane, okazuje się, że nic bardziej mylnego. Od jakiegoś czasu natykałam się na splamione krwią posadzki, świadczące o popełnionych morderstwach. Hm. Że niby w cieniach czai się skrytobójca, który ma uszczuplić szeregi redakcji?! Ale przecież miejsca pobytów wszystkich członków są doskonale znane... Zagadka rozwiązała się sama. Przed chwilą spotkałam Hassan'a, który odzyskiwał "zgubione" dusze, po czym pobiegł dalej, gubiąc przy tym nadpalone świstki papieru. Co za tym idzie – zapraszam do zapoznania się z recenzją "Dark Souls 2"!

Na start powiedzmy sobie, że w poprzednie części za wiele nie grałem. Miałem krótki epizod z "Demon Souls", a "Dark Souls" w edycji "Prepare to Die" nie zmusiłem do współpracy z myszką i klawiaturą. To druga rzecz, którą musimy sobie powiedzieć – padów nie znoszę, nie pojmuję, jak można grać na nich w cokolwiek poza grami platformowymi, sportowymi czy jakimiś wyścigami. Stąd wiadomość, że następca arcytrudnej produkcji studia From Software będzie portem z prawdziwego zdarzenia, ucieszyła mnie niepomiernie...

Czytaj dalej...

Dark Souls II

Przeklęty zwiastun "Dark Souls II"

Dodał: , · Komentarzy: 0

Do sieci trafił właśnie kolejny zwiastun ulubionej serii masochistów, ludzi absolutnie zdeterminowanych i niesamowicie cierpliwych graczy, którzy traktują kontroler jako przedłużenie dłoni. Materiał nie pozostawia żadnych złudzeń, będziemy ginąć często z rąk bestii zrodzonych z najgorszych i najmroczniejszych koszmarów japońskich developerów. Tak często, aż przekonamy się, iż ta klątwa jest tak naprawdę częścią naszego żywota...

dark souls ii, zwiastun, cursed

...i obmyjemy się tą wiedzą z prawdziwą lubością, bo za to w końcu kochamy dzieła From Software.

Dark Souls II

W oczekiwaniu na drugą odsłonę Dark Souls warto spojrzeć na fanpage tej produkcji na łamach serwisu społecznościowego Facebook, gdzie pojawiły się dwie pierwsze strony komiksu Dark Souls II: Into the Light.

dark souls 2

Co tydzień, począwszy od 8 stycznia, pojawiać się mają dwie kolejne strony komiksu Dark Souls II: Into the Light, osadzonego w mrocznym świecie znanym z gry Dark Souls. Aż do marcowej premiery uzbiera się łącznie około 18-20 stron historii, za którą stoją Rob Williams oraz Andi Ewington. Całość utrzymana jest w czarno-białej stylistyce, która zdaje się idealnie pasować do świata gry.

Sam komiks póki co nie zdradza zbyt wiele, jednak taka forma promocji zdecydowanie mi odpowiada, zaostrzając apetyt na samo Dark Souls II.

Wczytywanie...