South Park: Kijek Prawdy – Obszerny scenariusz zawierał aż 850 stron

1 minuta czytania

Co prawda nie wiemy jaką czcionką, ale scenariusz stworzony przez Treya Parkera i Matta Stone'a dla gry South Park: Kijek Prawdy zawierał aż 850 stron. Informacją tą autorzy podzielili się na tegorocznym konwencie Comic-Con, odbywającym się w San Diego. Poznaliśmy też część inspiracji obu panów – były to między innymi "The Elder Scrolls V: Skyrim", "Paper Mario", "Earthbound" oraz "The Legend of Zelda" – Parker i Stone są fanami tych produkcji, możemy więc oczekiwać nawiązań do nich.

south park: kijek prawdy

Wracając jednak do scenariusza – na 850 stron tekstu składało się mnóstwo informacji na temat postaci, przedmiotów i innych elementów świata. Niestety, wszystko nie mogło zostać zrealizowane. Parker żartował nawet, że wtedy South Park: Kijek Prawdy byłby zaplanowany na święta 2032 roku. Ale to tylko świadczy o wysokich ambicjach twórców, z czego trzeba się bardzo cieszyć.

south park: kijek prawdy

Część wyciętych rzeczy Obsidian chciał jednak wykorzystać jako zawartość dodatkową, czyli DLC. Parker przyznał, że byli ze Stonem ze wszystkich stron naciskani, jednak ten pierwszy stwierdził wreszcie: Walić to. W taki, czy inny sposób ta zawartość ma się pojawić. Prawdopodobnie więc możemy oczekiwać pojawienia się rozszerzeń, aczkolwiek Parker dodał później, że może wyciętą pracę wykorzystać również w epizodach serialowych.

Zainteresowanych produkcją zapraszam do przeczytania zapowiedzi "South Park: Kijek Prawdy" autorstwa Medivha.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...