Szczegóły kontynuacji "Avengersów"

1 minuta czytania

Na tegorocznym Comic-Conie w San Diego nie mogło zabraknąć panelu Marvela, a wraz z nim nowych informacji o nadchodzących produkcjach. Fani nie zawiedli się i usłyszeli szczegóły związane z kontynuacją Avengersów, jednego z największych hitów 2012 roku. Wiadomości przekazał sam Joss Whedon, reżyser i scenarzysta filmu.

avengers avengers, ultron

"Avengers 2" będzie nosił podtytuł Age of Ultron, co jest bezpośrednim nawiązaniem do komiksu o tej samej nazwie. Liczy on sobie dziesięć części i opowiada o zmaganiach superbohaterów z Ultronem, który stopniowo zdobywa władzę nad światem za pomocą swoich Sentinels. Postać Ultrona została po raz pierwszy ukazana w 1968 roku, a samego antagonistę stworzył Ant-Man. Niestety, twórca utracił kontrolę nad swym "dziełem", które zwróciło się przeciw niemu i pozostałym herosom. Podobny zresztą los spotkał Ultrona, który stworzył The Visiona. Ten zamiast pomóc swojemu panu, dołączył do drużyny Avegersów.

W komiksie występuje cała plejada superbohaterów – między innymi Spider-Man oraz Volverine. Prawa do tych postaci posiadają jednak inne wytwórnie, więc film Whedona nie będzie sztywno oparty na oryginale. W "Avengersach 2: Age of Ultron" prawdopodobnie ujrzymy Vin Diesela – krążą pogłoski, że dostał on rolę od Marvela, a tą ma być The Vision. Aktor wyjawił jedynie, że więcej na ten temat dowiemy się pod koniec miesiąca.

strażnicy galaktyki

Marvel zaprezentował również powyższą grafikę koncepcyjną z filmu Strażnicy Galaktyki. Tak oto będą wyglądali bohaterowie produkcji, w której obsadzie znajdują się między innymi Chris Pratt, Zoe Saldana, Benicio Del Toro, Lee Pace, Karen Gillan, Glenn Close i John C. Reilly.

Komentarze

0
·
Vision Wrzuciliby jeszcze Wonder Mana i byłbym w siódmym niebie

Cieszy mnie, że postanowili zająć się Ultronem, w końcu to jeden z głównych antagonistów Avengersów i groźny skurczybyk. Dodatkowo ładny chwyt marketingowy, bo "Age of Ultron" zatytułowany jest tegoroczny crossover w komiksach Marvela, gdzie Ultron ładnie poszalał z superbohaterami.

Zastanawia mnie tylko, po co na końcu "Avengersów" pokazali Thanosa, jak go teraz nie wykorzystają

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...