Divinity II: Flames of Vengeance
divinity ii, flames of vengeance, dodatek, logo

dtp entertainment AG oraz Larian Studios ogłosiły nowy dodatek o wdzięcznym tytule Flames of Vengeance. Chociaż po zmierzeniu się ze złem w podstawowej wersji gry, Rivellon nie jest jeszcze bezpieczne. Czeka na nas jeszcze większe wyzwanie. Aleroth, miasto spustoszone przez wojnę, ukrywa w swoich ruinach kolejne wyzwania. Ponownie wcielimy się w Smoczego Rycerza i poprowadzimy go ku ostatecznemu przeznaczeniu. W nowej fabule znajdziemy również aspekty z Divinity II i poznamy odpowiedzi na nurtujące nas wcześniej pytania. Wydawcy zapewniają również, że zostanie poprawiony silnik gry oraz poziom graficzny.

Divinity II: Flames of Vengeance zapowiedziany jest na czwarty kwartał 2010 roku.

Fallout 3

Jak przeżyć w Dziórze?

Dodał: , · Komentarzy: 1
fallout 3, dzióra, operacja: anchorage, pudełko

Zapewne kilku uważnych i zaznajomionych z meandrami ortografii Czytelników pomyślało sobie w tym momencie, że strzeliłem niezłą literówkę i ogólnie powinienem wpierw zaopatrzyć się w jakiś program z auto-korektą, a nie brać się za pisanie informacji. Ha! Nie tym razem, moi drodzy, nie tym razem. Dlaczego? Otóż nasi dziarscy tłumacze znów puścili cugle wyobraźni, a każdy niestety dobrze wie, jak to się zazwyczaj kończy.

W czym rzecz? Dzisiejszego dnia na naszym rynku zadebiutowały długo wyczekiwane dodatki do Fallout 3 – "Operation: Anchorage" oraz "The Pitt". Przypomnę, że w rozszerzenia nie mogliśmy zagrać, nawet jeżeli korzystaliśmy z legalnego, wirtualnego handlu. Wszystko w wyniku tego, że DLC zwyczajnie nie działały z polską wersją, wypuszczoną przez firmę Cenega Polska. Wtopa straszna, tym bardziej, że na dodatki kompatybilne z rodzimym Falloutem przyszło nam czekać blisko rok. Część polskich fanów postapokaliptycznej gry Bethesdy Softworks była na skraju apopleksji, reszta patrzyła na to wszystko z politowaniem i postanowiła ściągnąć sobie tytuł zza granicy. Wszyscy jednak zgodzili się z jednym, że jeden z największych dystrybutorów nad Wisłą ponownie zaprezentował najwyższe stadium żenady.

Tłusty Czwartek

Tłusty Czwartek #48 – Bum!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zanim znów zacznę gadać nie na temat, chcę Was zapewnić, że pomimo postapokaliptycznego nastroju i tytułu dzisiejszej aktualizacji, nie grozi Wam żadne niebezpieczeństwo – mi tak, biorąc pod uwagę wygląd mojego pokoju. Właśnie zastanawiam się, jaką mam tutaj wykładzinę... Od dawna jej jakoś nie widziałam. Możliwe też, że królik całą zjadł – zawsze wiedziałam, że skrycie mnie nie lubi za zjadanie mu marchewki.

Oczy mi się zamykają powoli, więc zaklaskać, byle nie za głośno, za prezentowane dziś artykuły możecie Morthazorowi Singolo, Massinowi oraz Tablis. Jedna recenzja, opisy dwóch profesji i kliniki dla tych zdrowych na umyśle, nie jestem jednak pewna, oraz recenzja jednej książki tworzą serwowany Wam dziś zestaw (znów popsuto mi plany opanowania świata za pomocą liczby trzy, zemsta moja jednak nadejdzie).

Tłusty czwartek

Wczoraj we śnie goniła mnie przysmażana wątróbka. Czy jest na sali psychiatra?

Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Pijak, apostoł i smocze kości

Dodał: , · Komentarzy: 0
dragon age: przebudzenie, uczeń

Trzymając się metafory pogodowej z ostatniej wieści, BioWare niczym rzeka, w wyniku wiosennych roztopów, zalewa nas istną falą smakowitych informacji, skupiających się na dodatku "Przebudzenie". Trudno się temu dziwić, gdyż zostało już tylko 15 dni do premiery w naszym kraju rozszerzenia do wielokrotnie nagradzanego "Dragon Age: Początek". Co tym razem przygotowali nasi dziarscy Kanadyjczycy? Dowiedzieliśmy się co nieco o tajemniczych Apostołach, przedstawiona została nowa lokacja oraz towarzysz, którego jednak od dawna już znaliśmy. Tak, tak... chodzi o tego samego krasnoluda, który zawsze rwał się "do bitki i do wypitki".

Pyrkon 2010

Informacja prasowa

1. Reedycja polskiego Munchkina na Pyrkonie!

Czy Wy również nie zdążyliście kupić polskiej wersji Munchkina? Jeśli tak, mam dla Was świetną wiadomość – na Pyrkonie będzie miała miejsce premiera nowej, kolorowej edycji Munchkina w polskiej wersji językowej! Lecz to nie wszystko – w nowo wydanej talii znajdziecie nowe, unikalne dla nadwiślańskiego kraju karty, m.in. kartę naszego konwentu! Oby nie okazała się prorocza dla tegorocznej akredytacji...

Game Exe

GE Wybory 2010

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dwór, ta sama monumentalna i mroczna budowla z początku wieku. Późny wieczór. Sekretna narada Najjaśniejszych Inkwizytorów Św. Ekhteliona z Najwyższą Radą Królewską, która ma wstrząsnąć posadami całego królestwa.

ge wybory
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna

Pragnę uroczyście poinformować, że, dzięki uprzejmości wydawnictwa Galeria Książki, mogę zaprezentować Wam recenzję filmu pt. "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna" w kontekście jego literackiego pierwowzoru, napisaną przez Elizę Tomalak.

W rozwinięciu newsa znajdziecie film, w którym aktorzy występujący w "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna" wypowiadają się na temat książki. Gorąco zachęcam zarówno do czytania, jak i oglądania!

Gry planszowe i karciane

Drugi kwartał 2010 z Portalem

Dodała: , · Komentarzy: 0

Wydawnictwo Portal opublikowało na swojej stronie plan wydawniczy na drugi kwartał obecnego roku. Cóż dla nas szykują?

Portalowcy zapowiadają całkowicie nowe RPG – Cold City. Ponadto kolejny Almanach MG – Graj Trikiem oraz kolejne numery czasopism – trzy Gwiezdnego Pirata oraz jeden Świata Gier Planszowych. Dodatkowo uruchomiono specjalną stronę, na której będzie można na bieżąco śledzić plany wydawnictwa.

portal
Final Fantasy

DLC dla FFXI

Dodał: , · Komentarzy: 0
ffxi, final fantasy, dla, abyssea

Już za niespełna tydzień nastąpi europejska premiera Final Fantasy XIII oraz początek bety Final Fantasy XIV, ale Square Enix nie zapomniał o jednym ze swoich dzieci i Final Fantasy XI otrzyma trzy nowe DLC: Vision of Abyssea, Scars of Abyssea oraz Heroes of Abyssea. Pierwszy z nich ujrzy światło dzienne jeszcze w lecie tego roku. Dodatki wprowadzą kolejne epickie walki, nowy ekwipunek oraz przeciwników, a to wszystko za jedyne $9.99.

Z czasem więcej informacji znajdziecie na tej stornie.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Wszystkich wyczekujących na jakieś informacje o drugiej części komputerowych przygód Wiedźmina zapewniamy, że już całkiem niedługo będą mieć pożywkę dla swojej ciekawości. Studio CDProjekt RED w swoim blogu deweloperskim podaje wiadomość, że na marcowej konferencji prasowej oficjalnie zapowie Wiedźmina 2: Zabójcy Królów oraz opowie o głośnym, a jednocześnie okrytym mgiełką tajemniczości, autorskim silniku, na jakim działać ma ten tytuł.

trailer, gameplay, assassins of kings, wiedzmin 2

Żałujesz, że Cię tam nie będzie? Nic straconego! Okazuje się, że CDProjekt RED ma dla nas całkiem niezłą niespodziankę.

Wczytywanie...