Fallout 3

Fallout 3 – nowy gameplay

Dodał: , · Komentarzy: 2

Serwis Gametrailers zamieścił na swoich łamach nowy gameplay gry, która wzbudza chyba największe kontrowersje w ciągu ostatnich lat, Fallout 3. Czego nowego możemy od niego oczekiwać ? Przede wszystkim zaprezentowano nam sam moment wyjścia z Krypty 101 i pierwsze chwile na powierzchni. Prócz tego mamy okazje ujrzeć opcje ogołocenia zwłok oraz zwiedzenie okolic i wnętrza ruin szkoły podstawowej w Springvale (prezentacja V.A.T.S. i te sprawy). To tyle z tych ciekawszych rzeczy (większość mieliśmy okazje zobaczyć już gdzieś wcześniej). Znów nie zaprezentowano nam, chyba jednej z najważniejszych kwestii w cRPG, czyli dialogów. Miejmy nadzieje, że o wiele więcej dowiemy się na zbliżającym się powoli Games Convention w Lipsku.

Filmik (słabej jakości) okraszony komentarzem Todd'a Howard'a, znajdziemy pod tym adresem.

Konwenty

Polconowe wieści

Dodał: , · Komentarzy: 0
One2tribe na Polconie

Mamy przyjemność ogłosić, że na Polconie pojawi się firma one2tribe zajmująca się budowaniem "mobilnych plemion". Specjalizująca się w budowie aplikacji społecznościowych (community based solutions), takich jak gry massive multiplayer, aplikacje lifestyle czy portale społecznościowe. Oferująca także usługi konsultingowe z zakresu analizy i zarządzania społecznościami mobilnymi i internetowymi. Więcej informacji na one2tribe.pl

W piątek poznamy bliżej Xyber Mecha – grę lokalizacyjną, którą stworzyli dla sieci Plus GSM. Będziecie mieć okazję uczestniczyć w spotkaniu ze „sTwórcami”. Nie znasz Xyber Mecha? Nie martw się, prelekcja o uniwersum i samej grze poszerzy twe horyzonty! Dwa konkursy pozwolą sprawdzić się zarówno nowicjuszom, jak i weteranom. Następnie zabiorą was w „Szmaragdowy Rejs” – LARP osadzony w, znanym już wam, świecie XM.

Ciąg dalszy oraz więcej i wieści w rozwinięciu.

Wiedźmin

Na stronie GameCyte ukazał się wywiad z Maciejem Szcześnikiem i Tomem Ohle. Dotyczy on oczywiście zbliżającej się premiery Edycji Rozszerzonej Wiedźmina. Wywiad ten jest bardzo interesujący, ponieważ ukazuje nam jakich zmian możemy się spodziewać (jeśli większość postaci się zmieni tak jak Carmen, to ho ho ho ;D ). Interesujące są także urywki dialogów z Leo w nowej i starej wersji.

Carmen
Age of Conan: Hyborian Adventures

Wpadka Mistrza gry AoC

Dodał: , · Komentarzy: 6

Dawno się tak nie uśmiałem... Wiecie, że Mistrzowie Gry to też ludzie? Bywają także strasznie łatwowierni. Oto co spotkało jednego z MG w AoC: Rozmawiał sobie taki bidulek z pewną panią o życiu: mieczach, koniach etc... Następnie teleportował obydwie postacie w hmm... ustronie. A tam rozmowa stała się gorętsza. Nie trzeba dodawać, że była pełna podtekstów, prawda? ;) W pewnym momencie gracz wykrzyknął gromkim okrzykiem "This is Sparta!!!" No... a po szczegóły i screeny zapraszam na oficjalne forum AoC.

Harry Potter i Insygnia Śmierci - część 1

"Harry Potter and the Half-Blood Prince" Teaser

Dodał: , · Komentarzy: 6

Nie wiem czy mieliście okazje obejrzeć traser trailer "Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi", (pojawił się pod koniec lipca). Żadna rewelacja, jednak znalazł się on na liście ''The Must List'' przygotowanej przez Entertainment Weekly. ''The Must List'' to lista najgorętszych, najbardziej oczekiwanych wydarzeń ostatnich tygodni, o jakich 'należy się' dowiedzieć. Zwiastun Harry'ego Pottera trafił na trzecie miejsce zaraz po Ace Young i Projekt Runway. Zwiastun skomentowany został następująco:

Neverwinter Nights 2

Paladynem być... a może druidem?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zgodnie z wczorajszą obietnicą dzisiaj mała aktualizacja dla fanów gry Neverwinter Nights 2. Darnok oraz Sijansur przygotowali dla Was dwa poradniki poświęcone profesjom Paladyna oraz Druida. Znajdziecie w nich informacje o tym, które statystyki i umiejętności wybrać, listę dostępnych czarów i wiele więcej. Zapraszamy do czytania!

Game Exe

Konkurs trwa!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Uprzejmie przypominam o trwającym wspólnym konkursie GameExe.pl i sklepu Wirtus.pl. Do wygrania są trzy sztuki gry Jade Empire!

Co trzeba zrobić? Trzeba wykazać się odrobiną wyobraźni i weny twórczej przy odpowiedzi na dwa pytania. Szczegóły? -> KLIK.
Nie wiesz, o co walczysz? -> KLIK.

Nie masz wyobraźni? Phi...

Gothic

Dwa nowe teksty

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nasze działy o grach Gothic II i Gothic 3 powiększyły się o 2 nowe artykuły. Kiyuku wysmarował dla Was tekst o Dolinie Budowniczych, zwanej także Jarkendarem. Lionel z kolei napisał artykuł traktujący o Ognistych Pucharach z Gothic 3. Mapkę pucharów dajemy gratis. Zapraszamy do lektury.

Na jutro szykujemy małe co nieco dla fanów Neverwinter Nights 2: dwa teksty o... zobaczycie o czym.

Wczytywanie...