swiat_dryftu2

Polconowe wieści

2 minuty czytania

One2tribe na Polconie

Mamy przyjemność ogłosić, że na Polconie pojawi się firma one2tribe zajmująca się budowaniem "mobilnych plemion". Specjalizująca się w budowie aplikacji społecznościowych (community based solutions), takich jak gry massive multiplayer, aplikacje lifestyle czy portale społecznościowe. Oferująca także usługi konsultingowe z zakresu analizy i zarządzania społecznościami mobilnymi i internetowymi. Więcej informacji na one2tribe.pl

W piątek poznamy bliżej Xyber Mecha – grę lokalizacyjną, którą stworzyli dla sieci Plus GSM. Będziecie mieć okazję uczestniczyć w spotkaniu ze „sTwórcami”. Nie znasz Xyber Mecha? Nie martw się, prelekcja o uniwersum i samej grze poszerzy twe horyzonty! Dwa konkursy pozwolą sprawdzić się zarówno nowicjuszom, jak i weteranom. Następnie zabiorą was w „Szmaragdowy Rejs” – LARP osadzony w, znanym już wam, świecie XM.

Ciąg dalszy oraz więcej i wieści w rozwinięciu.

Zapewne, wielu z was kojarzy też, bijącą rekordy popularności, grę The Witcher: Versus. To właśnie one2tribe, we współpracy z CD Projekt Red, odpowiada za jej powstanie. Właśnie u nas odbędzie się pierwszy, oficjalny zlot fanów gry Wiedźmin: Versus! Tuż po nim, chętni będą mogli spróbować swych sił i „wziąć się za bary” w wiedźmińskim turnieju. Zaś w niedzielę zagramy w Versusa na żywo!

Jednak, to nie wszystko! Zespół one2tribe wytłumaczy wam jak robią gry MMO na telefony komórkowe. Zaś tuż po tym, po raz pierwszy w Polsce – przedpremierowa prezentacja gry Wiedźmin: Wiek Miecza. Najnowszego dziecka one2tribe. Myśleliście kiedyś o MMORPG w uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego? Jeśli tak, to wasze marzenia właśnie się spełnia. Jeśli, po prostu, jesteście fanami twórczości Sapkowskiego, również powinniście to zobaczyć.

Fantastyczny konkurs strojów

Czym byłby porządny konwent bez konkursu strojów? Dlatego także na tegorocznym Polconie nie może zabraknąć tego punktu programu. Do jego zorganizowania zainspirował nas Wojtek Siudmak. Zaproponował konkurs "Diuna i inne światy fantastyczne". Głowna nagroda to atrakcyjny pakiet od sponsorów Polconu 2008 oraz dwie akredytacje na Bachanalia Fantastyczne 2009 w Zielonej Górze. Co jednak niezwykle ważne: ciekawe stroje mogą być zakupione i wykorzystane do stałej ekspozycji przez samego Wojciecha Siudmaka. Konkursowy pokaz odbędzie się w trakcie wernisażu prac Wojciecha Siudmaka.

Komu koszulkę?

Lojalnie informujemy wszystkich zainteresowanych, że ilość konwentowych koszulek jest ściśle ograniczona – otrzymają je wszyscy, którzy zarezerwowali je do tej pory przy pomocy formularza rejestracyjnego, ale może się zdarzyć, że osoby chcące zakupić koszulkę dopiero przy rejestracji w recepcji odejdą z kwitkiem. Dlatego zachęcamy – nie zwlekaj, zarejestruj się (formularz aktywny tylko do 17 sierpnia!), a masz szansę załapać się jeszcze na ostatnią partię.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...