Sword Coast Legends zalicza poślizg

1 minuta czytania

Koniec dobrych wieści na dzisiaj! Co za dużo, to niezdrowo.

Na nowego cRPG osadzonego w świecie Zapomnianych Krain poczekamy dodatkowe trzy tygodnie. Chłopcy z n-Space oraz Digital Extremes poinformowali dzisiaj, że pierwotny termin okazał się zbyt optymistyczny i potrzebują kilkunastu dodatkowych dni na doszlifowanie do perfekcji wszystkich aspektów produkcji. Gra trafi w ręce graczy dopiero 29 września i będzie konkurować o ich serca razem z nową częścią "Heroes of Might & Magic". Zapowiada się wyjątkowo ciekawy oraz nostalgiczny pojedynek.

sword coast legends, bryn lightfinger

"Jesteśmy niesamowicie podekscytowani faktem, że już niedługo zaprezentujemy Wam efekty naszych prac nad Sword Coast Legends, leczy wygląda na to, że nasi bossowie potrzebują dodatkowych punktów życia... Larethar wymaga dodania jeszcze większej ilości szkockiego akcentu... a gra sama w sobie potrzebuje zdecydowanie więcej czadu" – tłumaczy Dan Tudge, prezydent n-Space.

"Okey, żarty na bok. Nasi fani zasługują na wszystko, co możliwe z naszej strony, aby dostarczyć im przekonującego i dynamicznego cRPG z uniwersum Dungeons & Dragons wraz z satysfakcjonującym trybem wieloosobowym. Jeżeli to wymaga kilku dodatkowych tygodni przeznaczonych na balans, ulepszanie oraz ogólne doszlifowanie gry – niech tak będzie" – kończy już całkowicie poważnie.

Co istotne, w ramach rekompensaty za dodatkowy czas oczekiwania, wszyscy gracze, którzy zdecydowali się złożyć zamówienie przedpremierowe, otrzymają za darmo pierwsze oficjalne DLC do gry – "Rage of Demons". Twórcy przedstawiają rozszerzenie jako "kolejną ekscytującą ścieżkę, aby zmierzyć się z demonicznymi lordami z Podmroku".

Komentarze

0
·
Yeah, Podmrok! Dawno tego miejsca nie odwiedzałem.
0
·
Oby były jakieś plany wydania gry z polskimi napisami.
0
·
Krzysiu, marsz do książek do nauki angielskiego! Raz! Są wakacje, masz wuchtę czasu ;D.
0
·
Oby gra wyszła w jednym z języków Podmroku.
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia czwartek, 6 sierpnia 2015, 11:25 napisał

Krzysiu, marsz do książek do nauki angielskiego! Raz! Są wakacje, masz wuchtę czasu ;D.


Połowa wakacji już minęła, a granie ze słownikiem w ręku nie jest tak przyjemne, jak z polskimi napisami Poza tym i tak mam kilka do gier do przejścia, które nie wymagają bawienia się angielskim
0
·

Cytat

Połowa wakacji już minęła


Jezu jak ja się cieszę, że jestem na studiach.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...