Sword Coast Legends – być jak Mistrz Gry

1 minuta czytania

Skoro mamy do czynienia z grą spod znaku "Dungeons & Dragons", to nie mogło obejść się bez legendarnej rywalizacji, gdzie bezlitosne zagrywki i chamskie triki są na porządku dziennym, a chwila dekoncentracji może skończyć się tragicznie. Mówimy tu o epickich pojedynkach stulecia, gdzie Gracze stają w szranki z Mistrzem Gry. "Sword Coast Legends" przypomni Wam, że nie znacie swojego kumpla od kufla tak dobrze jak myśleliście oraz te piękne uczucie, gdy wcielacie się w żywe bóstwo.

sword coast legends

Tryb "Mistrz Podziemi" to kolejny fragment rozgrywki, który postanowili zaprezentować nam twórcy. Czterech graczy steruje bohaterami, natomiast piąty nadzoruje ich przygodę jako Mistrz Gry i dysponuje naprawdę nieprzeciętnym arsenałem. Mordercze pułapki, zasadzki, hordy potworów, tajemne przejścia – to wszystko w czasie rzeczywistym. Gotowi na podróż do Podmroku i niespodzianki czyhające w twierdzy Duergarów?

Muszę przyznać, że choć fragment pokazuje naprawdę niewiele i na chwilę obecną możliwości Mistrza Gry nie powalają na kolana (w sumie nie wymagajmy zbyt wiele od pierwszego dema), to widzę w tym trybie olbrzymi potencjał, który może zapewnić wiele godzin wyśmienitej zabawy. Dlatego, że wyobraźnia graczy jest nieskończona, a wspomniane narzędzia pozwolą na zapisywanie własnych epickich przygód. "Sword Coast Legends" prezentuje się coraz lepiej i faktycznie urasta do rangi czarnego konia 2015 roku. W to mi graj.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...