Sky Pirates of Tyria – nowa aktualizacja do Guild Wars 2

2 minuty czytania

Chaos zapanował w Lwich Wrotach, a odpowiedzialni za to zaszyli się w nieznanej kryjówce. Inspektor Ellen Kiel już zainicjowała śledztwo, aby rozwikłać sprawę morderstwa do jakiego doszło podczas święta Dragon Bash. Będzie do tego potrzebowała nieustraszonych pomocników. Lepiej zacznijcie ostrzyć swoje bronie i umiejętności, bo zbrodniarz może okazać się śliski niczym węgorz!

guild wars 2, sky pirates of tyria

Arena Net zapowiedziała nową aktualizację "Guild Wars 2", która ukazać ma się już 25 czerwca! Będzie to kontynuacja wątku, jaki twórcy rozpoczęli podczas obecnego eventu – obchodów Dragon Bash. Jak zwykle gracze będę nie tylko mieli do dyspozycji nową historię, ale także całe może atrakcji. Czy będą tak porywające jak wyścigi moa lub smocze piniaty? Możliwe. Do tej pory zapowiedziano m.in. nowy dungeon, nowe pancerze i całkiem nowa opcja: Custom Arena, która pozwoli na organizowanie własnych turniejów.

Ze Sky Pirates of Tyria będzie związany szereg wydarzeń:

  • Nowy dungeon: Aetherblade Retreat – 25 czerwca – 9 lipca
    Znajdź ukryte wejście do bazy Aetherblade i podejmij walkę z piratami! To będzie wymagać umiejętności, odwagi i nie mniejszej zwinności, aby wywalczyć drogę do kapitana Aetherblade i Pierwszego oficera.
  • Livestream z developerami – 24 czerwca o 21.00
    Zajrzyj za kulisy Sky Pirates of Tyria tuż przed premierą razem z deweloperami Arena Net na ich kanale Twitch.
  • Aetherblade "Not So Secret" Jumping Puzzle – początek 1 lipca
    Nowe jumping puzzle, która w grze zagoszczą już na stałe. Sterowiec Aetherblade jest ukryty wewnątrz holograficznej góry – znajdź drogę do środka, walcz z piratami i udowodnij swoją sprawność przy użyciu pary trudnych do znalezienia gogli do nurkowania.

Zapytacie o to co możecie z tego zyskać? Oprócz unikalnych achievmentów będziecie mogli zdobyć Mini Peta w postaci pierwszego oficera Horrika, stylowy monokl, za ukończenie "Not So Secret" Jumping Puzzle otrzymacie także egzotyczne naramienniki. Podejrzewam jednak, że to dopiero początek atrakcji, jakie przygotowała Arena Net i, tak jak przy okazji Dragon Bash, większość poznamy już w trakcie. Co więcej cała zabawa zapowiada się w dośc steampunkowych klimatach!

Guild Wars 2Guild Wars 2Guild Wars 2

Oprócz dodatków związanych z wydarzeniem wydanych zostanie też szereg poprawek – nowy balans skilli i traitów, nowa umiejętność dla nekromantów oraz nowa kondycje. Więcej przeczytacie na tej stronie.

Zostanie również wypuszczona do użytku opcja Custom Arena, której beta testy właśnie zakończono. Pozwoli ona na tworzenie własnych aren PvP, gdzie gracze będą mogli rozgrywać własne turnieje. Drugą atrakcją ma być Spectator Mode, ten jest jeszcze w trakcie beta testów, ale twórcy obiecują, że wyjdzie razem z nową areną.

Ostatnią z zapowiedzianych poprawek będzie Mistrzostwo w posługiwaniu się moździerzem w trybie World vs. World, czyli całkiem nowe możliwości w ataku i obronie podczas wielkich bitew między serwerami!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...