Dragon Age: Inkwizycja – Wideo z zamkniętego pokazu

1 minuta czytania

Dragon Age: Inkwizycja na niedawno zakończonych targach E3 doczekał się nowego zwiastunu oraz dwóch fragmentów z rozgrywki. Jednakże za zamkniętymi drzwiami organizowany był inny pokaz gry, który teraz wyciekł do sieci.

dragon age: inquisition

Materiał nie jest najlepszej jakości, choć i tak trzeba go pochwalić zważywszy na to, że nagrywany był kamerą wbrew woli osób prowadzących pokaz. Co ważniejsze, jest on znacznie obszerniejszy od tych, które zostały do tej pory udostępnione – trwa niecałe dziewiętnaście minut. Wielbiciele serii "Dragon Age" czekający na "Inkwizycję" powinni być więc usatysfakcjonowani.

Jeśli EA usunie wideo, prawdopodobnie działające znajdziecie pod tym linkiem.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Dragon Age: Inkwizycja zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 w polskiej wersji językowej (kinowej) 9 października, dwa dni wcześniej na świecie. Wersje na PlayStation 4 i Xbox One również się pojawiają, ale będą jedynie po angielsku.

Komentarze

0
·
Kucyk!
0
·
Powie ktoś co pokazali więcej na tym pokazie bo film już nie działa.
0
·
@Nibilla "Pod tym linkiem" powinno być już działające nagranie Wydaje mi się, że jest tylko odrobinę krótsze.
0
·
Krzys mogłeś sprawdzić
Link jak nie działał, tak nie działa.
0
·
Linka ciągnie do filmu tak, jak powinna.
Na grę prawdopodobnie i tak się skuszę, bo lubię to uniwersum (mam miłe wspomnienia związane z "Początkiem"). Jednak po obejrzeniu trailera Wiedźmina 3, już nic nie będzie takie samo. BioWare'owy koński ogon wygląda, jakby był z rozgotowanego makaronu typu "nitki", drewniane animacje chyba gorsze, niż w Origin, roślinność plastikowa i jeszcze ta drużyna wyciągana z kieszeni przed walką - śmiesznie to wygląda i rozwala klimat. Już dopracowanie tych elementów w W2 stało na znacznie wyższym poziomie.
Ogólnie nie widać, żeby ta gra miała jakieś "next" w genach. Tak jak to, powinien wyglądać DA 2, a jakiegokolwiek porównania Inkwizycji do W3 powinno BioWare unikać. Moim zdaniem jedna z "najgorszych z najlepszych" gier na E3.
0
·
Najwyraźniej mam coś zepsute u siebie, bo ciągle mam "Not found"
0
·
Nic się nie bój Maxosh, ja też.
0
·
Kolejny gameplay pokazujący, że Bioware poszło po rozum do głowy i stara się nie powtarzać błędów z DA II, gra zapowiada się interesująco i co najważniejsze, widać że nie jest tworzona na szybko, dopracowane lokacje, dobrze przygotowane modele postaci. Już teraz czuję klimat z Origin, nic tylko czekać na premierę.
1
·
Wszyscy, którym nie działa film: nad oknem Youtube'a macie "klikalny" fragment tekstu o treści "pod tym linkiem" (to jest tak zwany link, oznaczony czcionką w kolorze ecru, takim "bardzobladopomarańczowym"), który otworzy Wam nową stronę. Na nowo otwartej stronie znajdziecie okno z działającym filmem.
Jaśniej się nie dało.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...