[Targi E3] "Dragon Age: Inkwizycja" – dwa nowe filmiki

1 minuta czytania

Ten tego... jakby ktoś cierpiał na chroniczny brak "Dragon Age: Inkwizycja" w swoich żyłach, to oprócz wymuskanego zwiastuna, stworzonego specjalnie z okazji trwających targów w Los Angeles, panowie z Kanady zaprezentowali króciutki fragment rozgrywki (przedstawiający walkę z potężnym smokiem), a także filmik... ukazujący różne regiony uniwersum i artystkę grającą na wiolonczeli?

dragon age, inkwizycja, e3

Koniec końców, żaden z nich nie urywa zadniej części ciała, ale poinformować trzeba. Taki nasz psi, dziennikarski obowiązek.

Komentarze

0
·
Za to soundtrack zachęcający.
0
·
Czyżbym widział 'system celowania'? Szok! No zobaczymy, szykuje się fajny kąsek ...tylko gdyby ta cena była ciut mniejsza. Kurde, smutno się rozstawać z 180 złociszami aby nabyć 'pre-order'.
0
·
Ten smok wygląda, jakby bał się zaatakować. Kręci się w miejscu, czasem zieje ogniem, ani myśli wykorzystać umiejętności latania. Demonstruje pasywną postawę czego_chcecie_odczepcie_się_bo_wam_przyłożę. Nie ma pałera w walce, jakby twórcy nie wiedzieli jak się do tego zabrać. Mam nadzieję, że chociaż warstwa fabularna będzie trzymać poziom, bo gameplay nie wnosi nic nowego - jest oklepany do bólu. Ot - kolejny, niewyróżniający się generyczny erpeg, ino w poprawionej grafice. Co nie zmienia faktu, że prawdopodobnie zagram.
0
·
Zobaczyłem fragment który mnie interesował i już wiem że gry, nim zostanie solidnie przeceniona, nie kupię.
Nie ma powrotu do starej kamery, walka jest wdłg mnie wprost definicją zręcznościówki a nie taktycznego trybu który miał wrócić. Tylko bym się wkurwiał.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...