[Targi E3] "Dragon Age: Inkwizycja" – nowy zwiastun

1 minuta czytania

Dawno temu wylaliśmy sporo żółci na serię "Dragon Age", a strumyczek złej krwi w pewnym momencie zamienił się w falę powodziową. Słusznie czy niesłusznie – z perspektywy czasu każdy może ocenić to w duszy samodzielnie. Ja tamtego zdania będę bronił do końca moich dni, bo wtedy kubeł zimnej wody chłopcom z mroźnej Kanady z pewnością się należał, aby te zdolne bestie powróciły do tego, co potrafią najlepiej – spokojnego tworzenia świetnych cRPG i porzucenia eksperymentowania na złamanie karku.

dragon age, inkwizycja

BioWare chyba wyciągnęło wnioski (przynajmniej część, ale o tym w dalszym fragmencie wieści), gdyż każdy kolejny materiał przekonuje mnie coraz mocniej do "Dragon Age: Inkwizycja". Nie jest to może poziom opadu szczęki, który ustawicznie serwują nam nasi rodacy "swojskim wiedźminem", ale pozwala zachować w miarę zdrowy optymizm. W październiku zdecydowanie warto będzie rzucić okiem i zobaczyć, co tam nowego słychać w Thedas.

Gra trafi na wszystkie wiodące platformy 10 października. Z zaznaczeniem, że pierwszy fabularny dodatek (tak zwana "premierowa zawartość") trafi na konsole Microsoftu wcześniej niż u konkurencji. Taki mały posmak ekskluzywności dla posiadaczy Xboxów i łyżka dziegciu dla reszty graczy. Cóż, życie. Szczegóły DLC nie są na chwilę obecną znane.

Komentarze

0
·
Kurcze, ciekawe dlaczego tak promują Microsoft. Parszywe pieniądze. ;(
0
·
Za te parszywe pieniądze to inni zrobią za Ciebie beta testy gry
0
·
Widziałem czarownice ze śpiącej królewny '0' tylko kolory skóry i ubrań odwrócone
0
·

Cytat

Widziałem czarownice ze śpiącej królewny '0' tylko kolory skóry i ubrań odwrócone


Negro Sheala de Tancarville anyone?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...