Poszukiwane osoby do pomocy w spolszczeniu The World of Baldur´s Gate

1 minuta czytania

Masz dość swojego nudnego szarego życia? Czytając o wspaniałych czynach przodków, chciałbyś dokonać czegoś równie znaczącego? Mam dla ciebie dobrą wiadomość. Polski portal poświęcony serii "Baldur's Gate", "Children of Bhaal", poszukuje osób chętnych do przetłumaczenia na nasz ojczysty język, mega modyfikacji "The World of Baldur's Gate" pozwalającym graczom na przeżycie przygody z obu Baldurów w jednej grze i o wiele więcej. Więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu newsa.

baldur's gate,world of baldur's gate

Oficjalna odezwa "Children of Bhaal":

Do starej już gry Baldur’s Gate, która ma świetną polonizację, wyszło sporo całkiem dobrych fanowskich modyfikacji. Najlepsze z nich zostały umieszczone w megainstalacji o nazwie The World of Baldur’s Gate, gdzie niestety nie wszystko jest po polsku.

Poszukuję tłumaczy z języka angielskiego do pracy przy przekładzie i korekcie istniejących już tłumaczeń. Niestety obecnie w projekt zaangażowana jest zbyt mała liczba osób, by prace mogły posuwać się w zadowalającym tempie. Dodatkowo potrzebni też są aktorzy do dubbingu. Ról jest około 40-50.

Poszukiwani są również zdolni graficy, którzy potrafiliby przygotować mapy takie jak w Baldur’s Gate, bo wiele modów kopiowało istniejące lokacje i wrzucało je do gry. Pomysł jest taki, by te duble zamienić na nowe mapy. Przydałby się też programista, który przyjrzałby się modyfikacji od strony technicznej i spróbował zmienić kilka rzeczy w silniku gry.

Dla osób zainteresownych, tutaj znajdują się informację dotyczącego całego projektu.

Aktualnie prowadzone tłumaczenia znajdują się tutaj.

Jeżeli znasz się na programowaniu, umiesz na zawołanie zmieniać głos albo jesteś wyśmienitym grafikiem, zgłoś się pod ten adres.

Jeżeli chciałbyś pomóc w tłumaczeniu zajrzyj tutaj.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...