Zdolności specjalne towarzyszy

Dynaheir

Dynaheir posiada zdolność spowolnienia trucizny. Jest to cecha niezależna od jej klasy postaci – maga. Trucizna przestaje działać natychmiast po rzuceniu tego czaru bezpośrednio na postać zakażonego.

Eldoth

Specjalna zdolność Eldotha pozwala mu na stworzenie zatrutych strzał wedle jego unikalnego przepisu. Dokładne dane i charakterystykę strzał zna tylko on sam.

Faldorn

Faldorn, jako zaawansowana druidka, potrafi przyzwać na pomoc moce natury. W tym przypadku może przyzwać strasznego wilka, który będzie chronił ją przed przeciwnikami.

Minsc

Minsc, z powodu swej wyjątkowo wojowniczo usposobionej natury, potrafi wpaść w szał bojowy. Zdolność ta zwiększa jego umiejętności bojowe, jednak, w trakcie trwania szału, Minsc atakuje zarówno swoich przeciwników jak i sprzymierzeńców.

Quayle

Quayle może wykorzystać swą zdolność iluzjonisty i w każdej chwili stać się niewidzialnym. Czar ten nie trwa jednak wiecznie – jego czas działania dobiega końca po dwóch turach.

Safana

Dobra znajomość z przyrodą umożliwia Safanie zauroczenie zwierzęcia, które będzie jej służyć przez 1 turę.

Tiax

Tiax, zgodnie ze swoją mroczną naturą, za wstawiennictwem Cyrica, potrafi przyzwać istotę równie mroczną jak on sam – ghasta, który będzie mu służył przez 10 rund.

Yeslick

Yeslick, jako iż zgłębił co nieco magicznej wiedzy, może rozproszyć niechcianą magię.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...