Pathfinder

PC: Champions of Purity

Dodał: , · Komentarzy: 0
pathfinder, okładka

Życie dobrego bohatera nie zawsze usłane jest różami. Czasami trzeba nieźle się napocić, by zniszczyć zło w zarodku, a przestrzeganie większości reguł też nie jest łatwe, zwłaszcza gdy niecne uczynki wydają się niemiłosiernie kusić.

"Champions of Purity" to podręcznik przeznaczony głównie dla postaci o dobrym charakterze, dający nieco szersze spojrzenie na istotę dobra i rządzące nim zasady. Tytuł zawiera wskazówki co do naprowadzania złych postaci na słuszną ścieżkę, szerszy opis typowo dobrych ras i organizacji, do których może należeć postać, a także zbiór atutów, zdolności i ekwipunku przydatnego przy zmaganiu się z negatywnymi bohaterami.

Wersja PDF produktu będzie dostępna 24.04.2013 za $8.99.

Pathfinder

PM: Fangwood Keep

Dodał: , · Komentarzy: 0
pathfinder, okładka

Konflikt między sąsiadującymi ze sobą Molthune i Nirmathas ciągnie się od dziesięcioleci. Od czasu do czasu graniczne strażnice przechodzą z rąk do rąk. Podobnie dzieje się z twierdzą w Kniei Kła nad rzeką Marideth. Oba narody włożyły wiele wysiłku, krwi i pieniędzy w naprzemienne kontrolowanie fortyfikacji, głównie z powodu dogodnego położenia taktycznego i silnych struktur obronnych.

Jednakże zbuntowany molthuński komendant, Pavo Vos, mający obsesję na punkcie wspomnianej twierdzy i kryjącymi się w niej tajemnicami, wykorzystał bezprawnie podległy mu pluton do objęcia kontroli nad strażnicą, sprowadzając na siebie gniew zarówno przełożonych, jak i Nirmathan. Zadaniem poszukiwaczy przygód jest sprowadzenie zbuntowanego żołnierza przed oblicze sprawiedliwości oraz przekazanie leśnej twierdzy Nirmathasowi.

Game Exe

Podsumowanie ankiety

Dodał: , · Komentarzy: 0

Najwyższa pora podsumować wyniki dotychczasowej ankiety, która w całości poświęcona była nadchodzącej trzeciej odsłonie gry Wiedźmin. Na jakie innowacje względem poprzedniczek najbardziej liczą nasi użytkownicy?

wiedzmin 3, witcher 3, ankieta

Trzeba przyznać, że zapowiedzi twórców są niezwykle smakowite i działają na wyobraźnię, przez co musieliśmy w naszej ankiecie uwzględnić naprawdę dużo opcji. Czy powstanie gra idealna? Na odpowiedź przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku, jednak już teraz możecie zapoznać się z wynikami. Na który aspekt nowości stawiacie najmocniej?

Książki fantastyczne

Apokalipsa według Pana Jana – recenzja!

Dodała: , · Komentarzy: 0

Niedaleka przyszłość.

W pożodze nuklearnego piekła ginie znana nam cywilizacja. W świecie pełnym śmierci, gruzów, radiacji i chorób nieliczni ocaleni walczą o przeżycie, tworząc nowe społeczności. Jednym z nich jest niepodzielny władca wyludnionego i obróconego w zgliszcza Wolnego Miasta Wrocławia, charyzmatyczny Pan Jan, zwany także Burmistrzem. Jego twarde rządy dają nadzieję na przyszłość, a największą ambicją jest stworzenie nowej, rozciągającej się od morza do morza, Rzeczypospolitej.

Dwa lata po Armagedonie zdesperowani, wyniszczeni chorobą popromienną i głodem mieszkańcy Wrocławia stają przed nie lada wyzwaniem. Z poniemieckich tajnych schronów ukrytych głęboko w masywie Ślęży wyłaniają się zwiadowcy, wysłannicy Bastionu...

Moja bibliofilia ostatnimi czasy przyjęła wymiar, w którym pożądam wszystkich książek określanych jako “klasyk”. A jeżeli na okładce znajduje się takie sformułowanie, jak “klasyka literatury postapokaliptycznej”, wyciągam po nią swe chciwe łapska nawet chętniej. Tym właśnie sloganem Rebis postanowił reklamować nowe, trzecie i zmienione, wydanie “Apokalipsy według Pana Jana”. ...czytaj dalej recenzję Ati!

Neverwinter

Neverwinter – Pajęczy zwiastun

Dodał: , · Komentarzy: 5

"Neverwinter" szybko bogaci się o kolejne zwiastuny, a my mamy właśnie do czynienia z jednym z nich. Studio Cryptic udostępniło nowy trailer swojej gry przedstawiający lokację Rothe Valley. Kraina ta zamieszkiwana jest przez ulubioną rasę mojego redakcyjnego kolegi, Couruna. Pewnie zgadniecie już o kim mowa – o mrocznych elfach. Rządzi nimi Pajęcza Królowa, Lolth, z której sługami będziemy musieli się zmierzyć.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Bethesda poinformowała graczy o zakończeniu rozdziału związanego ze Skyrimem. Stworzyła do niego dwa duże dodatki ("Dawnguard" i "Dragonborn") i jeden mały ("Hearthfire"), ale teraz amerykańskich producentów wzywa Nowy Wielki Projekt. Pewne jest jednak, że pojawić się mogą pomniejsze aktualizacje do piątej części serii "TES". Ale znacznie ciekawszym tematem jest pytanie, czym teraz zajmą/zajmują się się twórcy. Gracze stawiają na "Fallouta 4", choć kto wie, czy Bethesda nas nie zaskoczy.

skyrim
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin i puzzle

Dodał: , · Komentarzy: 10

Na fanów "Wiedźmina" czeka duża pokusa w postaci puzzli. Każda układanka będzie składała się z półtora tysiąca elementów i zawierała pomocniczy plakat w formacie 85 x 58 cm. Do wyboru będą cztery wersje – naga Triss Merigold, Dziki Gon, Geralt i smok oraz Geralt i Draug. Nie zdziwiłbym się, gdyby hurtem poszły wszystkie puzzle z Triss... Przeszkoda? Spora cena – 59,99 zł. Ale co to jest dla prawdziwego fana?

wiedźmin, puzzle
Dragon Age: Inkwizycja

Ba, nie tylko przyszłego Wiedźmina, ale i Dark Souls 2. Przynajmniej tak twierdzi Blair Brown, pracownik Bioware. Z jego notki, będącej w sumie odpowiedzią na kilka pytań zadanych przez użytkownika bioware'owego forum, można wyciągnąć kilka informacji i to nie tyle o samej grze, co o postawie jej twórców. Aby ją dokładniej zdefiniować, najprędzej użyłbym słowa – buta.

dragon age 3

Zapewne to tylko pozory, dobry uśmiech do złej gry. Sytuację firmy po klapie abonamentowej wersji Star War: Old Republic i nie najlepszej sprzedaży Dragon Age'a 2 (pomijając już negatywne emocje narosłe wokół zakończenia Mass Effect 3) można określić jaką nie najlepszą.

Pathfinder

PT: Pirate's Honor

Dodał: , · Komentarzy: 0
pathfinder, okładka

Kupieckie statki muszą mieć się na baczności, gdy podróżują przez wody Morza Wewnętrznego przemierzane przez kapitana Toriusa Vina. Może błyskotki oraz skarby są istotne dla korsarzy, lecz znacznie bardziej ceniona jest długoletnia i silna przyjaźń, zwłaszcza z kimś o wielu talentach, jak na przykład Celeste, naga będąca nawigatorem okrętu.

Wiele może się zmienić, gdy dochodzi do przyjęcia życiowej oferty, której nagrodą jest bogactwo i chwała. Jednak nie od dziś wiadomo, że morskie dno pełne jest kości chciwych ludzi.

"Pirate's Honor" to książka autorstwa Chrisa A. Jacksona, autora znanego ze swojego zamiłowania do morza i pirackich powieści.

Wersję PDF można nabyć za $6.99 od 24.04.2013.

Pathfinder

PAP: Reign of Winter: Maiden, Mother, Crone

Dodał: , · Komentarzy: 0
pathfinder, okładka

Dom na kurzych nóżkach nie zapewnił wystarczająco dużo informacji, by poznać dokładne losy Baby Jagi. Jednakże bohaterowie zostali przetransportowani do Iobarii, barbarzyńskiej krainy położonej na Casmaronie, kolejnym kontynencie na Golarion.

W celu szukania kolejnych poszlak poszukiwacze przygód zmuszeni są do eksploracji trzech powiązanych ze sobą lochów będących pozostałościami po imperium cyklopów, zmagając się z dziki centaurami i lodowymi gigantami czczącymi demoniczne moce.

Wczytywanie...